AKTUALNOŚCINadal walczymy
2019-11-05 U-12 (2008) Aktualności

Nadal walczymy

9 kolejka przyniosła U-12 spotkanie z sąsiadem w  tabeli drużyną Drukarza II Warszawa. Zaczęliśmy bardzo dobrze bo już w 3 min dośrodkowanie z rożnego Olka Piórczyńskiego niezwykle efektownym uderzeniem z glowy na gola zamienia Michał Parzych. W dalszej części gry stwarzamy sobie kolejne okazje.

Tego dnia Grosik jest dla rywali bardzo trudny do upilnowania lecz jeszcze w tej części lekko zawodzi go skuteczność.Na dwie minuty przed przerwą blad bramkarza Drukarza  wykorzystuje precyzyjnym uderzeniem Antek Leśniak(widocznie akumpunktura zaserwowana przed meczem przez kolege z zespołu pomogła :-) ). Druga część mimo prowadzenia 2:0 nie uśpiła naszej drużyny,chłopcy odpowiednio dozuja gre zespołową z indywidualna co przynosi bardzo ciekawe i groźne akcje .Jedną  z nich po faulu na Michale Trzaskowskim wykorzystuje Grosik silnym uderzeniem z rzutu wolnego w samo okienko bramki.Mecz kończy sie zasluzonum zwycięstwem 3:0 chociaż ciut za niskim. Cieszy co raz lepsza współpraca  drużyny przy kreowaniu sytuacji, po raz kolejny solidna gra w obronie praktycznie bez większych błędów w tej formacji (po raz trzeci w tej rundzie czyste konto naszych bramkarzy)oraz powrót do formy naszego kapitana który był tego dnia wszędzie .

Mazur Karczew- Drukarz II Warszawa 3:0(2:0)