AKTUALNOŚCIHuta zgaszona
2020-02-22 Mazur Karczew Aktualności

Huta zgaszona

Pierwsze zwycięstwo w kolejnym zimowym sparingu to dobry prognostyk na przyszłość. Mazur pokonał czołowy zespół północnej grupy mazowieckiej IV Ligi, Hutnika Warszawa 4-0 (1-0). Bramki zdobyli: Maksymilian Dikof x2 oraz Szymon Dąbrowski i Jan Wojtasik.

Wynik przed przerwą otworzył z karnego Maksymilian Dikof. Po przerwie za brutalny faul na Kozikowskim sędzia wyrzucił z boiska piłkarza gości Zawistowskiego. Po indywidualnej akcji wynik podwyższył Szymon Dąbrowski. W końcówce kolejne 2 gole strzelili: Jan Wojtasik (po akcji skrzydłem Dominika Staluszki) oraz ponownie Dikof (tu dużą asystę zaliczył powiew wiatru). Wcześniej w spojenie bramki trafił Jakub Trzaskowski.

Mazur: Cybulko (46.Anusiewicz) - Żurawski, Piekut, Kozikowski (60.Głogowski), Staluszka - Celiński (46.Kozakiewicz), Koriażnow (60.J.Trzaskowski) - Bakuła (46.Wojtasik), Dikof, M.Trzaskowski (60.Dąbrowski) - Szczepaniak (46.Gregorczuk)