AKTUALNOŚCIDerby powiatowe dla Rezerw
2020-08-22 Mazur II Karczew Aktualności 1

Derby powiatowe dla Rezerw

Mazur II wygrał derby powiatowe z Wisłą Dziecinów. W 1.połowie dla gości punktował Maldini. Po przerwie trafienia Marcina Gędzielewskiego i Jakuba Trzaskowskiego I dały wygraną.

Damian Falkowski: Cieszymy się z 3 wygranej pod rząd, mimo słabego początku sezonu i dwóch porażek na początku udało nam się podnieść. Po dwóch meczach byliśmy na dnie. Część ludzi już pewnie nas skreśliła i te 3 wygrane pokazały że nie możemy popadać ze skrajności w skrajność. Mimo tych wygranych pod rząd stąpamy twardo po ziemi wiemy że narazie nic nie wygraliśmy i bez zostawionego serducha na boisku ciężko będzie w tej lidze wygrywać kolejne mecze.

Dzisiaj mecz nie ułożył się dobrze, ale całą 18 meczową pokazała charakter i darzyla tylko do zwycięstwa. Odwróciliśmy wynik meczu, na papierze jak ktoś spojrzy powie 2-1, stykowe spotkanie ale ludzie będący na meczu wydaje mi się że widziali nasza przewagę w tym meczu i zasłużona wygrana którą powinna być napewno wyższa.

Osobny akapit dla Marcina Wojciechowskiego zawodnika który przez długi okres czasu zostawiał serducho i zdrowie dla Mazura. Dzisiaj zdobył bramkę dla Wisły Dziecinow, taka jest piłka każdy szuka nowych wyzwań i nasze drogi się rozeszły. Maldini wie że zawsze drzwi są dla niego otwarte, teraz życzymy mu dużo zdrówka i powodzenia w Wiśle Dziecinow.

Mazur II Karczew 2-1 (0-1) Wisła Dziecinów