AKTUALNOŚCIRemisujemy w Nowym Dworze
2020-08-30 Mazur II Karczew Aktualności

Remisujemy w Nowym Dworze

W starciu Dwójek Mazura i Świtu remis 1-1 (0-0). Wynik otworzył Marcin Gędzielewski, ale gospodarze zdołali wyrównać.

Stanisław Staszczuk: W 1.połowie dużo pressowaliśmy nie pozwalając świtowi przejąć inicjatywy. W drugiej połowie kiedy obu zespołom zmęczenie dawało się we znaki zaczęły się tworzyć sytuacje, gdzie po jednej padła bramka. Mieliśmy jeszcze parę dobrych sytuacji ale brakło koncentracji pod bramką. Czuć niedosyt po meczu bo był do wygrania, ale szanujemy zdobyty punkt i jedziemy dalej.

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (0-0) Mazur II Karczew