AKTUALNOŚCIU-12 Z Piaseczna z tarczą! [FILM]
2020-09-20 U-12 (2009) Aktualności

U-12 Z Piaseczna z tarczą! [FILM]

W trzecim ligowym meczu odnosimy trzecie zwycięstwo, tym razem w Piasecznie z miejscowym MKS.

Od początku graliśmy bardzo spokojnie i cierpliwie przy rozgrywaniu piłki od własnej bramki i konstruowaniu akcji ofensywnych, a także uważnie i pewnie w obronie. Akcje drużyny z Piaseczna staraliśmy się przerywać jeszcze na połowie rywali, stosując wysoki pressing. Okazji do goli było sporo, ale wielu z nich nie udało się zamienić na bramki. Pomimo tego 1. połowa zakończyła się wynikiem 0:4.

Po przerwie obraz gry zasadniczo się nie zmienił. Choć nasi przeciwnicy mieli kilka dobrych okazji do zmniejszenia straty, to Mazur strzelał kolejne gole.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysoką i zasłużoną wygraną Mazura 0:9. Gratulacje dla chłopców za kolejny dobry mecz!