AKTUALNOŚCIU-12 Pewna wygrana w Halinowie [FILM]
2020-09-26 U-12 (2009) Aktualności

U-12 Pewna wygrana w Halinowie [FILM]

W sobotni poranek rozegraliśmy na boisku KS Halinów mecz 4. kolejki ligi MZPN. Podobnie jak w poprzednich trzech kolejkach, tym razem również przywozimy komplet punktów. Wynik 0:7 nie odzwierciedla jednak w pełni przebiegu gry, ponieważ spotkanie absolutnie nie należało do kategorii jednostronnych. Gospodarze okazali się bardzo wymagającym rywalem, grali twardo w środku boiska i stworzyli sporo dogodnych okazji do strzelenia goli.

Od początku graliśmy jednak bardzo rozważnie w bloku obronnym, a przy tym dokładnie i cierpliwie konstruowaliśmy akcje ofensywne. Dzięki temu, już w początkowej fazie spotkania uzyskaliśmy dwubramkową przewagę, którą w końcówce 1. połowy powiększyliśmy o kolejne trafienie.

Po przerwie przez długi czas wynik nie ulegał zmianie, choć to KS Halinów był stroną przeważającą. W ostatnim kwadransie gry nasi chłopcy wrzucili jednak wyższy bieg i po kilku błędach defensywy Halinowa oraz doskonałych szybkich kontratakach naszych skrzydłowych zdobyli jeszcze cztery dodatkowe bramki.
Wielkie brawa dla chłopców i trenera za kolejny znakomity mecz ligowy!