AKTUALNOŚCIPetardy trzy wyłączyły Piaseczno z gry [FILM]
2020-09-26 Mazur Karczew Aktualności

Petardy trzy wyłączyły Piaseczno z gry [FILM]

Po początkowym badaniu się obu drużyn, Mazur wysokim pressingiem zaczał przejmować kontrolę nad meczem. Przebieg wydarzeń był po naszej myśli. W 21' Piotr Celiński zdecydował się na centrostrzał z 30m, a piłka całkowicie zaskoczyła Michała Olczaka i wpadła mu "za kołnierz". Po chwili wyprowadziliśmy drugi celny cios. Z rogu dorzucił Dominik Staluszka, po wybiciu głową przez Ziemnickiego piłka spadła pod nogi Bartoszowi Kozakiewiczowi, który uderzył bez przyjęcia precyzyjnie płasko przy prawym słupku, zdobywając pierwszego gola w naszych barwach.

Blisko do gola kontaktowego było w 30' W zamieszaniu pod naszą bramką główkę Suchanka i dobitkę Janowskiego obronił Emil. Potem Mazur tworzył kolejne ciekawe akcje. W 32' Wojtasik był bliski bramki, ale Olczak z trudem wybił piłkę na poprzeczkę. W 39' po kornerze Piekut minimalnie chybił, a minutę później uderzenie Kociszewskiego golkiper MKS z trudem sparował na róg. Tuż przed przerwą chwila rozluźnienia i w dogodnej sytuacji znalazł się Matulka, ale w sytuacji sam na sam przestrzelił.

Pierwsze minuty po przerwie przeminęły bez historii. Potem w 59' uderzenie Rudnickiego obronił Emil. W 66' Raszka z ostrego kąta trafił w bramkarza, a po minucie na 20m przed bramką faulowany był Celiński. Do piłki podszedł Staluszka i precyzyjnie "zdjął pajęczynę z okna bramki rywali". 3-0 i tym samym praktycznie zamknął mecz.

Wygrać mogliśmy wyżej. W 75' po dośrodkowaniu z wolnego strzał Piekuta złapał na linii bramkowej Olczak. W odpowiedzi Matulka w 79' trafił w boczną siatkę, a w 80' Olszak próbował nieudanie po krótkim rogu zaskoczyć Anusiewicza. Blisko czwartej bramki był Dąbrowski, ale po rajdzie lewą stroną, jego strzał z kilku metrów obronił bramakrz rywali.

Mazur wysoko ograł wyżej notowanego rywala i awansował na 4.miejsce w tabeli. Przed nami 3 mecze z rzędu z niżej klasyfikowanymi zespołami. Za tydzień u siebie zagramy z Unią Warszawa. Zapraszamy na mecz.

MAZUR - MKS Piaseczno 3-0 (2-0)
Gole: 21.Celiński (as.Staluszka), 23. Kozakiewicz (Staluszka), 68.Staluszka (faul na Celińskim)

Mazur: Anusiewicz - Pielak 88żk, Piekut, Zawal, Staluszka - Celiński (90.J.Trzaskowski) - M.Bakuła (79.Dąbrowski), Kociszewski (86.Bąk), Kozakiewicz 14żk (64.Trzepałka), Wojtasik (54.Zembol) - Raszka (84.Koriażnow)

Sędzia: Jabłoński (Radom)