AKTUALNOŚCIKolejne zwycięstwo U-12 [FILM]
2020-10-24 U-12 (2009) Aktualności

Kolejne zwycięstwo U-12 [FILM]

W meczu 8. kolejki ligi MZPN podejmowaliśmy w sobotę drużynę MKS Piaseczno.

Tym razem przeciwnicy zawiesili nam poprzeczkę znacznie wyżej niż w pierwszym meczu i pomimo kilku niezłych okazji długo nie potrafiliśmy wypracować bezpiecznej przewagi bramkowej. Na przerwę schodziliśmy jednak prowadząc 3:1.

Na początku 2. połowy Mazur dość szybko powiększył prowadzenie o dwa kolejne gole, ale rywale po ładnej kontrze odpowiedzieli swoim drugim trafieniem. Końcówka meczu należała jednak do naszego zespołu i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 7:2.

Naszym chłopcom gratulujemy kolejnego zwycięstwa, a przeciwnikom dziękujemy za dobry mecz!