AKTUALNOŚCIU-13 Bez punktów
2020-10-30 U-13 (2008) Aktualności

U-13 Bez punktów

W rewanżowym spotkaniu ulegamy liderowi naszej ligi  1-7 . Wynik zupełnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania gdzie przez większą część spotkania byliśmy równorzędnym przeciwnikiem .Mimo straty przypadkowego gola w 1 min chłopcy się nie załamali i toczyli wyrównany pojedynek.

Na początku drugiej połowy wyrównujemy po uderzeniu Janka Awsiukiewicza z rzutu wolnego.Dwie minuty później Wiktor Kocielnik miał doskonała sytuacja na 2:1 lecz z bliska minimalnie chybił.

Chcieliśmy za wszelką cenę strzelić kolejną bramkę zagraliśmy wyżej co świetnie wykorzystał przeciwnik który raz po raz posyłał prostopadle piłki do swojego napastnika a ten wygrywał pojedynki szybkościowe z naszymi obrońcami.

Mazur Karczew-Perla Złotokłos 1:7(0:1)
Gole: 1:1 Awsiukiewicz asysta Piórczyński

Deleżuch,Klos- Wodzynski, Piorczyński, Kocielnik,Chorosiewicz, Stankiewicz, Stanaszek, Awsiukiewicz,M.Trzaskowski, Grzęda,Jobda, Stelmach, Grochowski,Parzych, Brzeziński

W zaległym spotkaniu przegrywamy 4:5 na wyjeździe z Kosą Konstancin.Kolejne spotkanie w którym wynik powinien być zupełnie inny. Tak dobrze w grze ofensywnej nie wyglądaliśmy jeszcze w tym sezonie. Duża w tym zasługa wracającego po kontuzji i najlepszego zawodnika tego meczu Bartka Jobdy (hat-trick) oraz drugiego naszego skrzydłowego Szymka Chorosiewicza bardzo pewnie grającego w obronie oraz włączającego się umiejętnie do akcji ofensywnych.Cala drużyna zagrała bardzo dobrze w ataku stwarzając sobie mnóstwo sytuacji niestety tego dnia źle wyglądała gra obronna gdzie podarowaliśmy gospodarzą w zasadzie każda bramkę (trzy padły z rzutów rożnych).

Kosa Konstancin- Mazur Karczew 5:4(2:2)