2020-11-07 Mazur Karczew Aktualności

Bez punktu z Sulejówka tak jak z czołówką

W sobotni wieczór Mazur pojechał po punkty na niezdobyty w tym sezonie przez nikogo teren w Sulejówku. Do składu powrócili po pauzie za kartki Piekut i Celiński. Tym razem Majchrzyk i Dąbrowski znaleźli się na ławce.
  • 4' - dośrodkowanie z wolnego Kociszewskiego, obroniony strzał Piekuta
  • 10' - groźne dośrodkowanie po ziemi Victorii i strzał z pierwszej piłki nad bramką. Jak dotąd mecz wyrównany.
  • 11' - przegrywamy 0-1. Zamieszanie w polu karnym. 2 strzały zablokowane, ale trzeciego Świętka nie daliśmy rady.
  • 15' - strzał z narożnika pola karnego obronił Cybulko.
  • 17' - doskonała sytuacja Mazura. Kociszewski po ziemi do Raszki, ten do Kozy i Bartek z 14m nie trafił w bramkę.
  • 19' - petarda rywali, broni Damian, ale dobitka Słupskiego skuteczna... 0-2
  • 21' -Damian lepszy w sytuacji sam na sam.
  • 21' - Raszka w poprzeczkę!
  • 23' - Staluszka faulowany na 25m, sam wykonał wolnego, ale nad poprzeczką.
  • 26' - Mazur rzucił się do odrabiania strat. Staluszka z rożnego, ale obrońca wybija.
  • 29' - Koza faulowany na 25m od bramki, Banan w mur i mamy rożny.
  • 30' - po wrzutce z rożnego Staluszki, Koza strzela minimalnie obok bramki.
    Goście teraz gniotą wyraźnie.
  • 35' - korner Victorii, Pielak wybija.
  • 38' - Damian ponownie lepszy w pojedynku sam na sam z rywalem.
  • 44' - z wolnego Kociszewski i Misza strzela głową z 6m obok bramki. Przerwa

• W przerwie Trzepałka za Miszę. Start 2.Połowy.
  • 49' - strzał Banana zablokowany, dobitka Raszki obok bramki.
  • 50' - po faulu na Kozie, Staluszka zbyt długie dośrodkowanie z wolnego.
  • 59' - fatalne podanie Celińskiego i 0-3... Mazur nie wykorzystał 2 sytuacji po przerwie, a w zamian traci bramkę po własnym błędzie.
  • 62' - korner rywali i głową nad poprzeczką.
  • 69' - bramkarz broni strzał Raszki.
  • Tempo meczu siadło. Nic ciekawego się nie dzieje.
  • 81' - korner dla Victorii, wybija Dominik.
  • 82' - obroniony strzał Staluszki
  • 84' - ładny drybling Raszki i strzał minimalnie obok słupka.
  • 89' - doskonała okazja na bramkę honorową. Setka Raszki, broni bramkarz.
  • 89' - Trzepałka wyjaśnia po wrzutce z kornera rywali.
  • 90' - strzał Majchrzyka obroniony
  • Sędzia doliczył 3 minuty.
  • 91' - akcja Dąbrowskiego prawą stroną zakończona niecelnym strzałem.