2020-11-08 Mazur II Karczew Aktualności

Zabójcza końcówka Polonii II

Mazur II prowadził do 80' z Polonią II 3-2, aby w samej końcówce przegrać 3-5.

Grad bramek w meczu rezerw i porażka...

Do 80 minuty prowadziliśmy 3-2 dwukrotnie goniąc wczesniej wynik, niestety musieliśmy uznać ostatecznie wyższość gości, którym gratulujemy wygranej i dobrego widowiska anasza passa 4 meczów bez porażki dobiegła końca.

Damian Falkowski: Ciężko powiedzieć coś mądrego po takim meczu ale i po ostatnich naszych trzech występach z Mazurem Radzymin, Hutnikiem II Warszawa i Polonia II Warszawa , kiedy remisujemy mecz w Radzyminie w którym prowadzimy - przegrywamy - wyrównujemy nie strzelamy karnego w 85 minucie, w ostatnim z Polonia II Warszawa odrabiamy straty dwa razy, wychodzimy na prowadzenie i do 80 minuty prowadzimy, przegrywamy w ostatnich minutach meczu po odrabianiu strat.

Spotkanie z Polonia ogólnie było dużymi fragmentami wyrównane, raz przeważała Polonia, a raz my fajne widowisko do oglądania dla kibiców bo akcji ciekawych i bramek dużo. Jednak w kolejnym ligowym starciu zachowaliśmy się przy straconych bramkach bardzo naiwnie, mówiąc dosadniej zachowaliśmy się frajersko. Dużo pracy przed nami bo dzisiaj tak naprawdę 4 Bramki padły po naszych prostych i nieprzemyślanych błędach bądź stałych fragmentach i nie możemy się ciągle usprawiedliwiać ze brakuje doświadczenia w defensywie bo tego doświadczenia nie będzie w drugim zespole. Gramy młodzieżą ale musimy wyciągać wnioski a nie kolejny i kolejny raz tracic takie Bramki musimy zdecydowanie popracowac nad koncentracja w kluczowych momentach meczu .

Wszyscy dopisywali sobie punkty w tych 3 spotkaniach i gdzie to nie będziemy zaraz w tabeli wysoko, życie jak zawsze zweryfikowało nauczyło mocno pokory bo chyba poczuliśmy jednak lekkie rozprężenie i przewagę nad tą grupa spadkową w pewnym momencie.

Za tydzień derby ciężkie spotkanie i na tą chwilę mocno utrudnilismy sobie zadanie jakim jest utrzymanie bo tak naprawdę nie wiadomo jak sytuacja w kraju się rozwinie na nowy rok, walczymy w każdym kolejnym meczu o utrzymanie bo taka sytuację sami sobie z gotowaliśmy brak tego doświadczenia i chyba koncentracji, pokory w kluczowych momentach to spowodował, bo tak jak mówiłem mogliśmy być w innej kompletnie sytuacji - zamiast patrzeć do góry musimy oglądać się za plecy.

Razem wygrywaliśmy razem przegrywamy i tylko jako zespół możemy w dwóch najbliższych meczach pokazać poprzez dobre wyniki że nie jesteśmy tak słabi jak ostatnie wyniki i zakończyć tą rundę pozytywnym akcentem bo że graliśmy ładnie itp itd zaraz nikt nie będzie pamiętał tylko zweryfikuje nas patrząc w ligową tabele.

Mazur II Karczew 3-5 (1-2) Polonia II Warszawa