AKTUALNOŚCIZdrowie dopisało Mazurowi
2020-11-08 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Zdrowie dopisało Mazurowi

W niedzielny wieczór o 20.00 na hali miejskiej w Karczewie Mazur Karczew zadebiutował w II lidze Polskiej Ligi Futsalu z drużyną dobrze nam znaną z hali i plażówki Zdrowie Garwolin (Dominik Pusek, Emil Anusiewicz, Arek Zalewski).

Mecz toczył się w szybkim tempie, pierwszego gola w meczu i w tych rozgrywkach dla Mazura strzelił Piotr Celiński 2 minuta meczu i 30s. Bramka na 2:1 też udział Piotra Celińskiego po jego strzale piłka odbiła się od obrońcy i zaliczyła konto jako samobój.

W pierwszej połowie dużo niewykorzystanych sytuacji bramkowych po jednej jak i po drugiej stronie, Mazur szybko  nazbierał 5 fali, gdzie w tych rozgrywkach kolejny faul to rzut karny przedłużony z 10m, Garwolin miał 3 rzuty karne przedłużone, gdzie Maciek Rudzki dwa obronił. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:2

W drugiej połowie też dużo sytuacji, otwieramy wynik na 3:2 strzela Bartłomiej Bakuła. 31 minucie meczu nastąpiła dekoncentracja Naszego zespołu, bo w ciągu 29 sekund straciliśmy dwie bramki, ale to nas nie załamało za 2 minuty Dominik Staluszka wyrównuje na 4:4, a za nie całe kolejne 2 minuty na 5:4 podwyższa Jakub Trzaskowski, Bartłomiej Bakuła dokłada na 6:4, Zdrowie w końcówce wycofuje bramkarza, Daniel Zembol to wykorzystuje i ustala wynik 7:4.

Wynik mógłby być jeszcze wyższy ale po obu stronach dobrze spisywali się bramkarze.