AKTUALNOŚCIVictoria Solec pokonana nad Wisłą
2020-11-30 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Victoria Solec pokonana nad Wisłą

W niedzielę o godz. 17.00 odbył nasz się czwarty mecz, był to nasz najdłuższy wyjazd można napisać cała niedziela w busie, a z powrotem w wesołym busie.

Rozgrzewka i zaraz gwizdek sędziego zaczynamy mecz ... po niespełna dwóch minutach Stanaszek zdobywa pierwszą bramkę w meczu 1:0, ale jak to zwykle bywa w naszych szeregach nie cieszymy się długo drużyna Victorii doprowadza do remisu. Na prowadzenie na 2:1 wyprowadza nas Jobda po bardzo przytomnym strzale przy słupku. Po dwóch minutach Chodkiweicz w ekwilibrystyczny sposób zdobywa gola na 3:1. Osiem minut przed końcem pierwszej połowy jedna z najpiękniejszych bramek Dąbrowski kładzie na zamach bramkarza i obrońcę gospodarzy i strzela na 4:1 do pustaka. Do końca pierwszej połowy mecz się wyrównał i wynik został bez zmian.

Druga połowę zaczynamy spokojnie z ubiegiem czasu zaczynamy śmielej sobie pozwalać w ataku, po 6 minutach bramkę zdobywa Zembol 5:1 , na 6:1 po 3 min. Stanaszek, po dwóch minutach najpiękniejsza bramka meczu rozgrywający dobre zawody Celiński górą do Kozakiewicza ten do Choima i z powrotem do Bartka który dostawia nogę 7:1, na 8:1 ponownie Kozakiewicz, który dzisiaj zagrał pierwszy mecz na Hali, po 25 sekundach z piękną kontrą wychodzi Dąbrowski i podwyższa na 9:1, wynik meczu na 10:1 trzy minuty przed końcem ustala Stanaszek, gdzie jest to Jego trzecia bramka we dzisiejszym meczu..

Czwarta wygrana stała się faktem czeka nas długi, ale za to w dobrych humorach powrót.

Brawo Panowie teraz nas czekają kolejne derby z Borem Regut już w niedziele o 19.00.  Postaram się też o live z meczu.

Victoria Solec - Mazur Karczew 1:10 (1:4)

Rudzki - Zembol, Choim, Celiński (ŻK), Stanaszek - Chodkiewicz, M.Dąbrowski, Jobda, Kozakiewicz, Trzaskowski

0:1 Stanaszek 1:45