AKTUALNOŚCIMazur wyszedł z Boru
2020-12-07 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Mazur wyszedł z Boru

W piątej kolejce kolejne derby powiatu otwockiego tym razem graliśmy z Borem Regut prowadzony przez Mariusza Milewskiego (zawodnik pierwszoligowej Legii Futsal). W barwach Boru występują Michał Wirtek i Cezary Ćwiek zawodnicy Mazura II Karczew.

Mecz rozpoczął się spokojnie, obydwie drużyny stwarzały sytuacje , bardzo dobre zawody rozgrywali obaj bramkarze, ale to my strzelamy pierwsi bramkę prawie w ósmej minucie meczu z  rzutu karnego – 1:0 Bakuła, za trzy minuty przytomnym strzałem przy słupku strzela Zembol. Na 3:0 pięknym strzałem w okienko podwyższa Stanaszek i taki wynik utrzymuje się do przerwy.

Wynik mógłby być troszkę wyższy ale nie wykorzystaliśmy dwóch karnych przedłużonych za faule.

Druga połowa otwarta dużo sytuacji i po jednej jak i po drugiej stronie boiska. 25 minucie przypomina się Staluszka i pięknym strzałem pod ladę poprawia wynik na 4:0 za 4 minuty podwyższa Zembol na 5:0. Nasza gra trochę się rozluźniła i to Bór wykorzystał strzelając dwie bramki 5:1 i 5:2, trochę niepotrzebnej nerwówki, ale to Bartek Bakuła rozpoczął ten mecz i go zakończył 4 sekundy przed końcem meczu podwyższa i ustala dzisiejszy mecz na 6:2.

Derby wygrane przed nami trudne spotkanie w Podkowie Leśne.