AKTUALNOŚCIPodkowa lepsza w Finale Pucharu Polski Futsalu
2020-12-23 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Podkowa lepsza w Finale Pucharu Polski Futsalu

W poniedziałek tuż po ligowych bojach spotykamy się w Finale Pucharu Polski Futsalu w Górznie koło Garwolina z Podkową Teqball Club i ulegamy im 2:3 (0:2)

Mecz stał na wysokim poziomie i mógł się podobać kibicom jak by mogli być.

Podkowa z aspiracjami do gry w I lidze rozpoczeła wysoko dużo, sytuacji z jednej jak i z drugiej strony, ale i dobra gra w obronie. Bramki w 7 minucie dla Podkowy podcina nam trochę skrzydła, ale chcemy doprowadzić do remisu, druga bramka w 16 minucie dla Podkowy 0:2 i tak już do końca pierwszej połowy.

Druga połowa wyrównana, ale to my strzelamy bramkę na 1:2 (Bakuła), ale po trzech minutach nadziewamy się na kontrę i jest 1:3 . Chcemy też zdobyć ten Puchar, 3 minnuty przed końcem Piekut strzela na 2:3. Mmay jeszcze kilka okazji do doporowadzenia do remisu ale niechce wpaść. I Puchar pojedzie do Podkowy.

LKS Mazur Karczew – Podkowa Teqball Club 2:3 (0:2)

Rudzki – Zembol żk, Choim, Staluszka, Piekut  – Bakuła, Chodkiewicz, Dąbrowski, Trzaskowski żk