AKTUALNOŚCIPierwszy sparing w 2021 roku
2021-01-17 U-8 (2013) U-8 (2013)

Pierwszy sparing w 2021 roku

W dobrej formie powrócili po przerwie zimowej nasi zawodnicy. W pierwszym sparingu mieli okazję zmierzyć się z dobrze nam znaną drużyną Boru Regut. Mocny rywal zawsze zmusza nas do kreatywnej gry i walki do ostatniej minuty.
Dziś nie zabrakło emocji i sportowej rywalizacji.
Pierwsza połowa nie była dla nas udana, samobójcza bramka w pierwszych minutach sprawiła, że nasi chłopcy musieli w kolejnych minutach gonić wynik a piłka tylko obijała słupki przeciwnika. W drugiej połowie meczu chłopcy grali bardzo odważnie i rzadko schodzili z połowy przeciwnika.
Po dobrej grze zespołowej ale także odważnych decyzjach poszczególnych zawodników w grze 1x1 schodzimy z boiska z dwoma bramkami przewagi.
Mazur - Bór 5-3
Druga drużyna Mazura rozegrała dziś turniej wewnętrzny.
Po ciekawej grze zwyciężyła drużyna Vikingów.
W turnieju nie brakowało dobrej zabawy i ciekawych drużyn. Zagrały min. drużyny Cytryn, Łowców i Ziemniaków.