Nie przerwaliśmy passy MKS

Najważniejsze wydarzenia na boisku jak zawsze na naszej stronie:
  • 1' Strzał Celińskiego z 25m po ziemi obok słupka
  • 3' żółta kartka dla Jaszczaka za faul na Bakule
  • 18' MKS-Mazur 1-0 po wrzutce z prawej strony Rudnicki z pierwszej piłki strzelił gola. Składna akcja MKS.
  • 19' szybka odpowiedź - 1-1 po dośrodkowaniu Staluszki, Jaszczak strzelił samobója. MKS traci gola po raz pierwszy od 3 meczów.
  • 28' po dośrodkowaniu Pielaka w dobrej sytuacji piłka uciekła Raszce po przyjęciu
  • 32' składna akcja Mazura, po której goście wywalczyli kornera.
  • 33' po rzucie różnym 2 razy piłka trafiała w pole karne, dobre dośrodkowania Staluszki
  • 35' - żółta kartka Rudnicki (MKS)
  • 36' - ostry faul Matulki na Kociszewskim i kolejna kartka dla MKS
  • 37' - strzał MKS z dystansu obok bramki
  • 38' - po dobrej akcji Piaseczna korner
  • 41' - wolny z boku boiska dla rywali i kolejny rożny
  • 42' - kolejna groźna akcja MKS zakończona strzałem głową obok słupka
  • 44' - żółta kartka dla Wojtkielewicza (MKS)
  • DO PRZERWY - MKS-MAZUR 1-1

• 46' START 2.POŁOWY - Szczepaniak za Bąka
  • 51' żółta kartka dla Zembola
  • 52' na 20m faulowany Kociszewski i wolny dla Mazura
  • 55' groźny strzał MKS i Cybulko na róg
  • 64' - przegrany pojedynek 1 na 1 z napastnikiem przez Staluszkę i po dograniu do pustej bramki 2:1 Ayodeji
  • 72' Dobra akcja Wojtasika i rzut rożny dla Mazura.
  • 73' Piekut główką minimalnie obok bramki.
  • 76' Groźny strzał Piaseczna, po rykoszecie rzut rożny
  • 78' Dobra akcja Kociszewskiego i Wojtasika ale nikt nie zamknął
  • 80' Kolejna dobra akcja Mazura i Celiński faulowany na 20m - żółta Wiejak
  • 81' Staluszka z wolnego w mur
  • 82' Świetna dwójkowa akcja Pielaka z Wojtasikiem i strzał Janka z 5m zablokowany wślizgiem przez obrońcę
  • 86' Groźnie pod bramką Mazura
  • 87' strzałem z 20m Ziemnicki zdobywa gola na 3-1
  • Sędzia doliczył 4 minuty.
  • 94' - KONIEC 3-1 - To 6. wygrana z rzędu dla MKS.