AKTUALNOŚCIDomowa inauguracja z pierwszym liderem
2021-08-12 Mazur Karczew Aktualności

Domowa inauguracja z pierwszym liderem

W sobotę o 11:00, Mazur rozegra pierwszy domowy mecz ligowy w tym sezonie IV Ligi. Do Karczewa przyjedzie najbardziej znany nam rywal, z Piaseczna. MKS prowadzony przez byłego trenera Mazura, Arkadiusza Modrzejewskiego, po 1.kolejce jest liderem, po rozgromieniu na inaugurację 7-0 Żyrardowianki.

W tym meczu MKS remisował do przerwy 0-0, ale gdy Żyrka musiała grać po przerwie w 9-tkę, to worek z bramkami się rozwiązał. Gole ustrzelili: Wiejak i Orłowski po 2 oraz Macioszek, Rudnicki i Krupnik. Obok znanego nam trenera, w MKS występuje były pomocnik z Karczewa Kamil Hernik.

Mecze z Piasecznem nigdy nie należały do łatwych i posiadają bardzo długą historię. (STATYSTYKI). Rok temu wygraliśmy 3-0, a w Piasecznie wiosną przegraliśmy 1-3. Po wpadce w Skórcu, poprzeczka poszłą w górę, ale liczymy na punkty. Zapraszamy na mecz!