AKTUALNOŚCIWysoka porażka w mieście Marszałka
2021-11-12 Mazur Karczew Aktualności

Wysoka porażka w mieście Marszałka

Od 19:00 zapraszamy na relację live z meczu Victoria Sulejówek - Mazur Karczew.

W porównaniu ze zwycięskim składem z Zamłyniem w miejsce powołanego do  Kadry U-17 Chojeckiego, wystąpił Celiński.
  • Zawody prowadzi  Karolina Bojar, która gwizdała nam w pojedynku z Podlasiem.
  • 2' - spóźniona interwnencja Damianana Śliwce i karny dla Victorii
  • 2' - Szulim z 11m szybko wyprowadził rywali na prowadzenie
  • 7' - strzał Victorii obok słupka
  • 10' - groźne dośrodkowanie wybił Damian
  • 13' - dośrodkowanie w pole karne Staluszki, obrońca wybił pomagając sobie ręką. Niestety Pani arbiter nie zawuważyła tego przewinienia.
  • 19' - rzut rożny dla Victorii i strzał w boczną siatkę.
  • 25' - groźna wrzutka z autu w rękach Cybulki.
  • 26' - wymuszona zmiana kontuzją. Rakowski za Zawala
  • 30' - Staluszka z rożnego i obrońca wybił głową.
  • 33' - doskonała sytuacja gospodarzy i Piekut w ostatniej chwili wybił na aut.
  • 34' - rożny i strzał głową Piekut na róg. Kolejny korner za mocno bity.
  • 37' - z rożnego Staluszka i faulowany podczas przyjęcia w polu karnym Banan.
  • 37' - Karny to nie gol - Banan z wapna w słupek...
  • 45' - płaski ale słaby strzał Celińskiego złapał Kwatkowski
  • Do przerwy 0-1 a powinno być 1-1...

• Bez zmian w przerwie
  • 46' groźne dośrodkowanie rywali na szczęście nikt nie przeciął
  • 47' - wrzutka z rożnego wypiąstkował Cybulko.
  • 50' z wolnego wrzucał Staluszka, ale przejął bramkarz
  • 53' strzał Victorii wysoko nad bramką
  • 55' po wrzutce z rożnego uderzenie rywala z pierwszej piłki obok bramki.
  • 59' po wolnym z 16m strzał Victorii nad poprzeczką
  • 60' - dośrodkowanie i Szulim trafił po raz drugi na 2-0
  • 63' - strzał Rakowskiego obok słupka
  • 66' - Cybulko lepszy w sytuacji sam na sam
  • 67' - strzał Prochowskiego z 6m zablokowany przez obrońcę
  • 68' - Damian ponownie uratował w sytuacji sam na sam.
  • 72' - wrzutkę z rożnego Banana wybił obrońca.
  • 74' 3-0 po dośrodkowaniu Gromka z pierwszej piłki Szulim ustrzelił hatrika
  • 79' - Mazur całkiem rozstrzelany, po akcji środkiem pola Abdioglu strzałem po rękach Damiana trafił do bramki 4-0
  • 87' - rożny dla rywali i strzał głową obok bramki
  • 90+1 - uderzenie Prochowskiego bramkarz wybił przed siebie i Wojtasik dobijajac zdobył gola honorowego.
Sulejówek to strasznie niefartowne miejsce dla Mazura. Wygraliśmy tam tylko raz. Dzisiejsza przegrana przerywa passę 8 meczów bez porażki. Za tydzień ostatni mecz rundy w Karczewie z Milanem.

Victoria Sulejówek - MAZUR 4-1 (1-0)
Gole: 2. (k),60.,74.Szulim x3, 79.Abdioglu - 91.Wojtasik (as.Prochowski)

Mazur: Cybulko - Piekut 64żk, Zawal (26.Rakowski), Zembol - Baranowski 88żk, Celiński (51.Prochowski), Kozakiewicz (80.Łukasik), Staluszka (71.J.Trzaskowski I) - Bąk (61.Majchrzak), Raszka (80.Wojtasik), Kociszewski 68żk

Sędzia: Karolina Bojar (s/c)