AKTUALNOŚCICzerwono w Borze
2022-01-19 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Czerwono w Borze

W niedzielę 16 stycznia br. Na hali w Celestynowie rozegraliśmy kolejny mecz w lidze tym razem derby  powiatu otwockiego z Borem Regut.

Mecz rozpoczął się dla bardzo dobrze,  bo do 12 minuty prowadziliśmy 4:1, od tego czasu do naszej drużyny wkradł się chochlik, który spowodował nerwowość oraz gadatliwość w stronę sędziów, którzy nas karali faulami, a młodą drużynę Boru tolerował z dużą pobłażliwości, bo młodzi. Drużyna Boru doprowadza do zmniejszenia wyniku i do przerwy jest tylko 5:4 dla nas.

Po przerwie nerwy biorą górę, dobrze grający Staluszka i Celiński otrzymują czerwone kartki. Do tego momentu Staluszka 3 bramki (trzecia bardzo ładna z wolnego w pajęczynę), Celiński 2 asysty. Młodzież z Boru to wykorzystuje i 2 min. 40 sek. Wychodzą na prowadzenie 5:7, ale Nasza drużyna gra do końca i ma w swoich szeregach ambitnych graczy z wola walki.

I tak 1:47 do końca Piotrzkowicz strzela na 6:7, 1:09 po kontrze Choim na 7:7, a 2 sekundy przed końcem meczu na raty Piotrzkowicz strzela zwycięskiego gola 8:7. (TRZY BRAMKI !!!) Trzeba jeszcze uwzględnić że drużyna Boru w tej końcówce nie strzeliła karnego (Lis) i miała słupek.

Mecz oglądało dużo kibiców trzeba pochwalić obie drużyny za wolę zwycięstwa.

Bór Regut - Mazur Karczew 7:8 (4:5)

Rudzki - B.Bakuła, Choim, Staluszka(ż,ż-cz) Celiński(ż-cz) - M.Bakuła(ż), Piotrzkowicz, Dąbrowski(ż), Stanaszek

0:1 Staluszka (a.Choim) 1:47
0:2 samobój 2:38