AKTUALNOŚCIWielki Piątek na Podlasiu
2022-04-14 Mazur Karczew Aktualności

Wielki Piątek na Podlasiu

W Wielki Piątek 0 17:00, na ul.Lipowej 54 w Sokołowie Podlaskim mecz z Podlasiem. Mamy nadzieję, że przerwiemy serię 3 meczów bez wygranej. Już najwyższy na to czas. Na jesieni wygraliśmy 5-1, ale tym razem zadanie będzie trudniejsze.

Rywale zajmują w tabeli 15.miejsce z 21 punktami. Wiosną u siebie jeszcze nie punktowali, tj. przegrali: 1-3 z Orłem i 1-4 z Tygrysem. Lepiej się spisywali na wyjazdach: skromna porażka 0-1 w Przysusze i w ostatniej kolejce wygrana 1-0 w Żyrardowie.

Mazur w ostatnich 3 meczach zdobył tylko 1 punkt i nie zdobył bramki. Aby gonić stawkę i walczyć udanie o IV Ligę tą passę musi jutro przerwać.