AKTUALNOŚCIDerby U-14 dla nas
2022-04-11 U-14 (2008) Aktualności

Derby U-14 dla nas

W meczu 4.kolejki wygrywamy z drużyną Champion Otwock 3-1 (1-1)

Mecz powinien być zamknięty przez naszą drużynę już w pierwszej połowie, mamy przynajmniej 3 sytuacje 100%, ale dwie wybrania bramkarz, a po trzeciej piłka ląduje w pobliskim jeziorze Moczydło.

Obejmujemy jednak prowadzenie w 28 min. po strzale Konrada „Kondzia” Brzezińskiego, ale w dwie min. później z rzutu wolnego wyrównuje Antek Wodzyński nasz były zawodnik.

W drugiej połowie w 60 min. na 2- 1 strzela Bartek Jobda, mamy kolejne sytuacje praktycznie grająca w 10 drużyna gości nie wychodzi ze swojej połowy. Na około 11 min. przed końcem goście wychodzą i to jak ogrywają naszą obronę, napastnik z Otwocka Komorowski wychodzi na sam na sam z naszym Jakubem "Kłosikiem" Kłosem ten jednak jak się to mówi po bramkarsku nie siada na tyłku tylko czeka do końca strzału i super broni lewą nogą i nadal prowadzimy tylko 2-1 pomimo przygniatającej przewagi. Chwilę później Bartek Jobda strzela na 3-1 i wygrywamy derby powiatu otwockiego.

10.04.22 Mazur Karczew - Champion Otwock 3-1(1-1)

1:0 Konrad Brzezinski
2:1 Bartek Jobda
3:1 Bartek Jobda

Mazur- Delezuch, Kłos – Sobkow, Brzezinski, Chorosiewicz, Jobda, Kotlimowski, Parzych, Stelmach, O.Trzepałka, Stankiewicz, Litwiniak, Piętka ,Szepiela, Kowalczyk