AKTUALNOŚCIU-13 Festiwal niewykorzystanych okazji
2022-04-26 U-13 (2009) Aktualności

U-13 Festiwal niewykorzystanych okazji

Ostatni weekend upłynął naszym drużynom pod znakiem kolejnych zmagań ligowych.

W sobotę na boisku MLKS Józefovia rywalizowaliśmy z gospodarzami w rozgrywkach II ligi MZPN. Mecz zakończył się remisem 2:2, choć początek spotkania raczej na to nie wskazywał. Szybko objęliśmy prowadzenie 2:0 i długo kontrolowaliśmy grę. Słaba skuteczność nie pozwoliła jednak z powiększeniu przewagi, a przeciwnicy z minuty na minutę atakowali coraz groźniej i jeszcze przed przerwą zdobyli kontaktową bramkę. W drugiej połowie gra była bardzo wyrównana i obie drużyny miały wiele okazji do strzelenia gola.

Jedyna bramka padła jednak dla gospodarzy, którzy w zamieszaniu podbramkowym wykazali się dużym sprytem i przytomnością.
Natomiast w niedzielę nasza drużyna rywalizująca w IV lidze MZPN w wyjazdowym meczu nie miała większych problemów z pokonaniem KS Sobienie Jeziory.

Dziękujemy naszym przeciwnikom za grę, a kibiców już teraz zapraszamy na najbliższe spotkania ligowe. Kadra A w środę wieczorem zmierzy się w zaległym wyjazdowym spotkaniu z Wilgą Garwolin, a kadra B - w czwartek z AP Eskadra Warszawa.

Józefovia Józefów - Mazur Karczew 2:2
KS Sobienie Jeziory - Mazur Karczew II 0:9

Na naszym kanale YT można już obejrzeć skrót z sobotniego meczu z Józefovią. Zapraszamy!