AKTUALNOŚCIU-14 Z Garwolinem zawsze walka
2022-05-10 U-14 (2008) Aktualności

U-14 Z Garwolinem zawsze walka

Po dwóch porażkach w meczu 7 kolejki wskakujemy na właściwe tory i pokonujemy Progres Garwolin 3:2 (2-2).

Łatwo nie było szczególnie zawodnik z Garwolina nr 42 dał się poznać z bardzo dobrej strony. W 3 min.pokonuje naszego bramkarza po naszym błędzie w obronie wychodzi sam na sam i bez problemu kieruje piłkę do siatki 0-1. Przejmujemy inicjatywę i Konrad „Kondzio” Brzeziński w 16 min. strzałem z ponad 20m. wyrównuje 1-1. Dalej mamy przewagę i stwarzamy sytuacje, ale bez efektu. Wreszcie w 23 min. bramkarz gości tak nie fortunie wybija piłkę że trafia w nastawiona nogę Grzesia Kotlimowski i prowadzimy 2-1. Natomiast w 35.min. goście przeprowadzają bliźniaczą akcje jak w 3 min. i jest 2-2 (znowu zawodnik 42).

Po przerwie gramy swoje około 52 min. sędzia dyktuje rzut karny dla nas pikle ustawia Grzesio Kotlimowski i pewnym mocnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadza nas na prowadzenie 3-2! Później mamy kolejne sytuacje grający w 1szej połowie w bramce Kuba Kłos, a w 2 giej gra na 9 i dwa razy jest bardzo bliski strzelenia bramki, ale jak to w piłce goście kontrują i tylko dzięki dobremu wyjściu z bramki Mikołaja „Miko” Deleżucha (zrobił to w tempo i szybko chwila zawahania mogła nas kosztować utratę bramki). Końcowe minuty w meczu to gra daleko od naszej bramki w prawym rogu boiska gdzie długo utrzymywaliśmy piłkę wreszcie sędzia odgwizdał koniec meczu.

7.05.22 Mazur Karczew- Progres Garwolin 3:2 ( 2-2)