AKTUALNOŚCIZąbkovia pokazała Ząbki
2022-09-16 U-15 (2008) Aktualności

Ząbkovia pokazała Ząbki

Zagraliśmy dziś mecz 3 kolejki w Ząbkach z miejscowa Ząbkovią przegrywamy 4:2 (3-1)

Bramkę tracimy już w 1min. gramy ospale i słabo gospodarze zdobywają kolejne bramki w 25 min. z karnego oraz w 27 min. prowadzą 3-0 w ostatniej minucie pierwszej połowy Sebastian „Grosik" Grochowski oddaje strzał w zawodnika gospodarzy odbija piłkę ręka i sędzia dyktuje dla nas rzut karny. Pewnym wykonawca jest Grzesio Kotlimowski.

W drugiej połowie gramy zdecydowanie lepiej przeprowadzamy nawet piękna akcje zespołową, ale brak wykończenia. Jednak w 53min. gospodarze strzelają na 4-1. Bramkę zdobywa zawodnik nr 10 najlepszy w ich szeregach, ale tylko piłkarsko, bo z innymi zrachowaniami na boisku jest średnio. W 56 min. Wojtek Kowalczyk po dośrodkowaniu wyskakuje najwyżej ze wszystkich i zdobywa bramkę na 4-2. Do końca pozostało ponad 20min. gra się zaostrza sędzia rozdaje kartki po równo dla każdej drużyny 2 czerwone i kilka żółtych. Na 75 min. strzelamy bramkę i jest już tylko 4-3 dla Ząbkovi piłka wyraźnie zostaje wybita zza linii bramkowej sędzia jednak tego nie zauważa i do końca meczu wynik nie ulega jeż zmianie 4:2. Po meczu dzieją się wydarzenia skandaliczne bierze w nich udział osoba która prawdopodobnie nie miała prawa znajdować się na ławce rezerwowych gospodarzy. Na szczęście wszystko kończy się spokojnie.

Ps. W naszej drużynie kolejny debiutant Kuba Garwolinski .