AKTUALNOŚCIAgrykola jeszcze za mocna
2022-09-16 U-15 (2008) Aktualności

Agrykola jeszcze za mocna

W sobotę w Karczewie 10.09. rozegraliśmy mecz 4 kolejki z drużyną Agrykoli  Warszawa z którą przegrywamy 2:3 (1-1)

Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało porażki mamy trzy dogodne sytuacje (Stankiewicz, Garwolinski i Szepiela ), ale nic nie wpada do siatki przeciwników i jak to w piłce goście przeprowadzają akcje prawa strona i bo błędach naszych obrońców w 21.min jest 0-1. 25 min. Jakub Pielak otrzymuje piłkę na środku pola karnego i strzałem pod poprzeczkę zdobywa bramkę wyrównującą 1:1.

W drugiej połowie w 49min. dobrze grający i jak widać posiadający duże umiejętności techniczne Kuba Garwolinski strzela z 12 metra  i prowadzimy 2:1. Jednak zaraz po wznowieniu od środka goście kierują  piłkę na lewa stronę do zawodnik nr 7 wykonuje bardzo precyzyjny strzał i piłka, wpada tuż przy słupku do naszej bramki 2-2. 56 minucie  decydująca akcja meczu napastnik gości raczej nie strzałem, ale klasycznym Centrostalem pokonuje naszego Mikołaja „Dele" Deleżucha i przegrywamy 2:3 piłka leciała bardzo długo i gdy wszyscy myśleli ze przeleci nad poprzeczka ta wpadła w samo okienko!

Niestety ponosimy kolejna porażkę, ale już w najbliższą niedzielę .o 18.00 w Rembertowie gramy mecz z Eskadra i powalczymy czyjemu  że zwycięstwo coraz bliżej.