AKTUALNOŚCIEskadra zbombardowana
2022-09-21 U-15 (2008) Aktualności

Eskadra zbombardowana

5 kolejka, mamy pierwsze zwycięstwo w lidze z Eskadrą w Rembertowie, wygrywamy z nimi 1:5 (1-0)

Już w 3 min. grający dziś bardzo dobre zawody na prawej obronie Jakub „Kłosik” Kłos przedziera się w pole karne gospodarzy i w ostatniej chwili jeden z obrońców zablokował jego strzał. W 7 min. Jakub „Garwol” Garwolinski próbuje przerzucić piłkę nad bramkarzem, ale piłkę posyła nad bramką. W 22 min. gospodarze obejmują prowadzenie po błędzie naszego obrońcy, ale już za chwile Michał „Pazdan" Parzych wychodzi na dobra pozycje oddaje strzał z pola karnego, piłka przelatuje jednak nad poprzeczką. W 38 min. Mikołaj "Dele" Deleżuch broni noga strzał napastnika Eskadry któy był z nim sam na sam (bardzo ważna interwencja, bo jakby było 2-0 dla Eskadry to mogło by być ciężko) przerwa.

Druga połowa meczu to bardzo dobra gra Mazura. W 53 min. „Pazdan" przedziera się prawą strona boiska oddaje strzał i jest 1:1! Pięć minut później akcja Parzych - Garwolinski – Maciej Sobków i prowadzimy 2:1. Następnie Kuba Garwolinski podwyższa na 3:1. 69 min. Grzesiu Kotlimowski strzela na 4-1. A wszystko kończy w 77 min. nasz kapitan Bartek Jobda 5-1!

Trzeba podkreślić ze dobrze dziś spisał się arbiter choć gra była momentami bardzo ostra to podejmował dobre decyzje. No i tym razem był spokój na trybunach w meczach z Eskadra bywało różnie.

Ps .W środę o godz 19.15 zagramy w Wiązownej derby Advitem mecz 6 kolejki.