AKTUALNOŚCIProgresywny awans do 1/8 Finału
2022-09-28 Mazur Karczew Aktualności

Progresywny awans do 1/8 Finału

Od 16:45 postaramy się podawać info na bieżąco z meczu PP Rywal Warszawa - Mazur
  • 2' Groźny strzał Progresu z 20m ale nad poprzeczką
  • 10' Długa pilka od Puciła do Szczepana, ten polu karnym strzela, ale bramkarz broni
  • 11' Rożny Pucił dosrodkowaniem trafia w obrońcę.
  • 12' Długa piłka do Avu w ostatniej chwili bramkarz go uprzedził
  • 13' Dośrodkowanie Puciłowskiego obrońca głową na rożny
  • 14' Rożny dośrodkowanie Szczepana bramkarz piąstkuje
  • 16' Dosrodkowanie Puciłowskiego najwyżej wyskoczył Witkowski i głową strzelil 1-0
  • 26'  Strzał Progresu Emil łapie bez problemu
  • 27' - Dosrodkowanie Wirtka w pole karne, Szczepan strzela glowa tuz obok slupka
  • 29' - Sam na sam progresu Emil górą!
  • 29' - Prostopadłe podanie Szczepana do Avu ten pobiegł sam na sam i strzałem po ziemi tuz obok bramkarza 2-0
  • 40' - dośrodkowanie Puciła do Witka, a ten głową minimalnie obok słupka
  • 44' Akcja rywali, podanie do środka do Hrynkiewicza ten po ziemi obok Emila 2-1.
  • 45' - dośrodkowanie Okleki i Witek z woleja w poprzeczkę
  • 45+1' - rożny dla Progresu, Szczepan wyjaśnia głową
  • Do przerwy prowadzimy 2-1

• W przerwie 4 zmiany
  • 46' - Pucił z rożnego, wybija obrońca
  • 49' - Szczepan z rożnego, zablokowany strzał Laskusa
  • 52' - terazł Pucił z rożnego i znowu głową obrońca wybija.
  • 52' - kolejne dośrodkowanie Puciła do Witkowskiego i gol na 3-1
  • 56' - kolejne 3 zmiany w Mazurze
  • 59' - Hrynkiewicz sam na sam, Emil obronił, ale dobitka skuteczna 3-2
  • 62' - bramkarz broni w sytuacji sam na sam z Prochowskim
  • 63' - Banan z wolnego z 30m nad poprzeczką
  • 65'  strzał Laskusa broni bramkarz, dobitkę Majchrzaka też broni, kolejna dobitka Prochowskiego w sieci 4-2
  • 67' - po wrzutce Łukasika z autu zamieszanie w polu karnym, Majchrzak dopadł do piłki i kropnął pod poprzeczkę - 5-2
  • 69' - dośrodkowanie Filipa i obroniony strzał Chimka
  • 71' - dośrodkowanie rywali i strzał Czwartosza po ziemi na 5-3
  • 72' - Witkowski blisko hattrika, sam na sam po ziemi obok słupka
  • 73' - po faulu na Bananie, wrzutkę poszkodowanego z wolnego wybił obrońca
  • 75' - Hrynkiewicz w poprzeczkę
  • 76' - wrzutkę z rożnego wybił Łukasik
  • 78' - strzał z dystansu, ręka Zawala - karny!
  • 79' - Emil obronił karnego
  • 80' - kolejny raz Witkowski nie pokonał golkipera w sam na sam
  • 82' - wrzutka rywali i strzał skuteczny Jazowskiego z pierwszej piłki ... jest już 5-4.
  • 83' - z rożnego Banan i Zawal strzela w obrońcę.
  • 87' - rożny dla rywali i dośrodkowanie nad poprzeczką
  • 89' - Emil broni strzał Progresu
  • 90' - sędzia doliczył 4 minuty.
  • 90+1' - Banan strzela tuż obok słupka
  • 90+3' - z rożnego Kociszewski do Filipa, ale ten nie opanował piłki
  • 90+4' - podanie płaskie Ruma do Witkowskiego, który do pustej bramki ustrzela hatrika - 6-4
  • Ten gol kończy mecz - awansujemy do 1/8 Finału PP

Progres Warszawa - MAZUR 4-6 (1-2)
Gole: 44.,59.Hrynkiewicz x2, 71.Czwartosz, 82.Jazowski - 16.,52.,90+4.Witkowski x3 (as.Puciłowski x2, Rum), 29.Avu (Szczepański), 65.Prochowski (Majchrzak), 67.Majchrzak (Łukasik)

Mazur: Anusiewcz - Bakuła (46.Łukasik), Latuszek (46.Zawal), Zembol, Wirtek - Szczepański (56.Kociszewski 76żk), Puciłowski (56.Rum), Bąk (46.Laskus), Okleka (56.Prochowski) - Avu (46.Majchrzak 79żk), Witkowski

Sędzia: Lewandowski Marek (Warszawa)