AKTUALNOŚCIWiozą z Teresina do Karczewa Ćwierćfinał!
2022-10-05 Mazur Karczew Aktualności

Wiozą z Teresina do Karczewa Ćwierćfinał!

W meczu 1/8 Finału po blisko 80-kilometrowej podróży do V-ligowego KS Teresin, po regulaminowym czasie widniał wynik 1-1 (0-0). Bramkę zdobył Joachim Majchrzak. W konkursie rzutów karnych wygraliśmy 5-4, a było to olbrzymią zasługą m.in.Emila Anusiewicza, który obronil jedną Jedenastkę.
  • Trener tak jak obiecywał dał dzisiaj pograć zawodnikom mniej grającym.
    W bloku defensywnym na prawej flance Okleka, a na stoperze bracia Piekutowie.
  • 2' - wrzutkę Bakuły do K.Piekuta złapał golkiper.
  • 10' - dośrodkowanie Szczepana do Prochowskiego, który nie sięgnął piłki.
  • 12' - wolny dla rywali na wysokości pola karnego, wybija głową starszy Piekut
  • 14; - strzał Piekuta z 30m zablokował obrońca na róg
  • 15' - wrzutkę Bąka z kornera wybił głową defensor.
  • 18' - z rożnego Banan, odbita piłka trafiła pod nogi Bąka, który z pierwszej piłki nad poprzeczką.
  • 19' - obroniony celny strzał Celina i dobitka Piotra zablokowana przez obrońcę.
  • 24' - przechwyt i dośrodkowanie FIlipa, ponownie obrońca skutecznie przerwał głową
  • 25' - po faulu na Szczepanie, Bąk minimalnie nad bramką z wolnego
  • 27' - podanie Bąka do Avu, ten przepuścił piłkę do Filipa, którego strzał bramkarz wybronił nogami.
  • 28' - podanie Szczepana do Celiny i Piotrek z pierwszej piłki minimalnie obok słupka.
  • 31' - bomba Celiny z 25m, na ciało przyjął defensor
  • 33' - rożny rywali, wyjaśnił Celiński
  • 39' - sytuacja sam na sam dla rywali, Emil górą
  • 40' - wrzutka z kornera w rękach Emila
  • 44' - wrzutka Okleki w rękach bramkarza
  • Do przerwy 0-0. 1.połowa zdecydowanie dla gości.

• START 2.POŁOWY - bez zmian
  • 48' - Celiński z 30m tuż nad poprzeczką
  • 49' - trwa napór Mazura, wrzutkę Prochowskiego wybił obrońca
  • 51' - Chimek i Laskus na boisku za Szczepana i Banana
  • 53' - strzał Teresina baaardzo niecelny
  • 65' - dośrodkowanie w pole karne, zamieszanie, strzał Kasprzaka z 1.piłki i niestety 1-0
  • 67' - rożny dla gospodarzy, napastnik zagrywa ręką
  • 69' - po faulu na Oklece obok pola karnego, Wirtek z wolnego w mur
  • 73' - Emil broni strzał z ostrego kąta
  • 76' - wybita wrzutka z wolnego Łukasika, po faulu na Celińskim
  • 77' - Centrostrzał Chimka trafia do bramki!  1-1
  • 79' - Kęska, trener KS czerwona kartka
  • 81' - Wirtek z wolnego po faulu na Majchrzaku z linii pola karnego, wybiają obrońcy
  • 82' - Bomba Celińskiego z 35m odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole...
  • 84' - Wrzutka Łukasika z wolnego, ale Piekut faulował obrońcę
  • 90' - sędzia doliczył 6 minut
  • 90+4' - korner dla rywali, wybił Piekut głową
  • 90+5' - róg dla Mazura, wybił rywal
  • 90+7' - KONIEC 1-1. KARNE
KS Teresin - MAZUR 1-1 (0-0) k.4-5
Gol: 65.Kasprzak - 77.Majchrzak (bez asysty)

Mazur: Anusiewicz - Bakuła (63.Latuszek), A.Piekut, J.Piekut 73żk, Okleka - Bąk (63.Łukasik) - Szczepański (51.Majchrzak), Celiński 90żk, Kociszewski (51.Laskus), Prochowski (92.Rum) - Avu (58.Wirtek)

• 4-5 - Majchrzak - JEST ĆWIERĆFINAŁ !
Za tydzień w Ćwierćfinale zagramy w Karczewie z Mszczonowianką, którwa także po karnych wygrałą w Garwolinie z Wilgą 3-2.