AKTUALNOŚCIPierwsza połówka rozstrzygnęła w Sulejówku
2022-10-08 Mazur Karczew Aktualności

Pierwsza połówka rozstrzygnęła w Sulejówku

W ostatnim meczu 11.kolejki fobet IV Ligi, Mazur przegrał 0-2 (0-2) na stadionie w Sulejówku. O porażce zadecydowała 1.połowa spotkania, w której straciliśmy 2 bramki oraz Patryka Kwaśniczkę odesłnaego przedwcześnie do szatni. Tym samym passa 326 minut bez straty gola oraz 3 meczów bez porażki przechodzą do historii.
  • W porównaniu z meczem z Oskarem 1 zmiana, Bąk za pauzujacego za kartki Celińskiego.
  • 3' - rajd Kwaśniczki, podanie do Chimka, którego dośrodkowanie przejął bramkarz
  • 4' - groźny strzał VS, Damian z trudem ale obronił
  • 7 - kontra VS zakończona strzałem sprzed pola karnego w słupek
  • 13' - nieszczęśliwa minuta, po wrzutce z rożnego gol głową Ławcewicza
    - przerywa passę Mazura 326 minut bez straty gola w lidze
  • 18' - Cybulko lepszy w sytuacji sam na sam
  • 19' - rożny dla VS zakończony strzałem wysoko nad bramką
  • 30' - za nami 1/3 meczu i długi okres bez ciekawej akcji
  • 32' - dośrodkowanie Staszczuka obrońca wybił głową
  • 35' - obrońca wybił głową wrzutkę z wolnego Puciłowskiego
  • 36' - kontra VS, podanie i skuteczny strzał Świątka z 18m 2-0
  • 38' - po faulu na Patryku, Banan z 20m z wolnego tuż obok słupka
  • 44' - Kwaśniczko w polu karnym w zamieszaniu chciał strzelić i zderzył się z rywalem czerwona kartka i ... gramy w 10-tkę.
  • 45' - Cybulko złapał uderzenie rywala.
  • Do przerwy 0-2 a na bosku 11 vs 10

• START 2.POŁOWY - W przerwie 3 zmiany w Mazurze.
    Do składu ligowego powracają: Prochowski, Bakuła i Piekut
  • 49' - akcja VS, podanie w pole karne i strzał z 1.piłki nad bramką.
  • 51' rożny dla VS, Zawal wybił głową pod nogi napastnika, którego strzał Damian wybił na róg.
  • 52' - wrzutkę z kolejnego kornera wybił Bakuła
  • 63' - na boisku po długiej nieobecności w IV Lidze Raszka
  • 68' - Latuszek zablokował strzał VS
  • 73' - piękna parada Cybulki po strzale z wolnego
  • 74' - dośrodkowanie Puciła do Piekuta, który zgrał do Zawala. Sprytny strzał Mateusza z trudem obronił bramkarz.
  • 76' - strzał Majchrzaka obrońca odbił ręką, ale sędzia nie podyktował karnego.