AKTUALNOŚCIMimo swojaka szczęście Jaszczaka [FILM]
2022-10-22 Mazur Karczew Aktualności

Mimo swojaka szczęście Jaszczaka [FILM]

W wyjściowym składzie pauzującego za kartki Zawala na stoperze zastąpił Zembol. Z kolei powracający do zespołu po pauzie Celiński zmienił Laskusa.

Już w 4' z prawej strony Staluszka dograł piłkę na nos Folwarskiemu i MKS szybko objął prowadzenie. Po stracie bramki okres, gdy Mazur był stroną aktywną. Dwie wrzutki z rogów nie przyniosły jednak rezultatów. W 19' Piekut wślizgiem przerwał groźną akcję lewą stroną. W 22' Nalej z 20m płasko strzelił obok bramki.

W 28' ponownie groźnie z prawej dograł Dominik i strzał z bliska instynktownie wybronił Cybulko. W 29' Ziemnicki z wolnego nad bramką. W tym okresie gry dominacja MKS. Z prawej ponownie Staluszka i niesamowite 2 interwencje Cybulki, który obronił 2 strzały z bliska. W 42' próba Celina z dystansu obok słupka. Po 1.połowie MKS zasłużenie prowadził 1-0 i był to niestety najniższy z możliwych wymiar kary.

W przerwie Laskus zmienił Latuszka i nastąpiła korekta defensywy. Na starcie 2.połowy ponownie bardzo zdeterminiowany Staluszka bardzo bliski bramki. W 48' strzał Laskusa z trudem obroniony. W 52' Celin główkował obok bramki. W 57' kontra i bardzo groźna akcja Naleja. W 63' fenomenalna kontra MKS i cudownie na posterunku Damian. W 65' kontra gości i golkiper MKS szybszy od Banana. W 66' fatalna strata Piekuta i Damian lepszy w sam na sam.

W 70' szarża lewą stroną wprowadzonego Prochowskiego, dogranie i Jaszczak skierował piłkę do własnej bramki. W 82' groźnie z kornera MKS, piłka przeszła tuż obok dalszego słupka. Kolejny korner w 84' niestety przyniósł gola rywalom. Jaszczak główkował udanie. W 88' po wrzutce z wolnego Celin lobował głową nad bramką. W 89' fatalne pudło Naleja. NIe udało się doprowadzić do wyrównania.

Od 12 lat stadion w Piasecznie pozostaje wciąż niezdobyty. MKS wyprzedza nas w tabeli, tak jak i Hutnik (3-1 w Przysusze). Za tydzień domowy pojednyek z Mszczonowianką, która dzisiaj przegrała u siebie 0-4 z Mazovią.

MKS Piaseczno-MAZUR 2-1 (1-0)
Gol: 4.Folwarski, 84.Jaszczak - 70.Jaszczak (s,as.Prochowski)

Mazur: Cybulko - Bakuła (94.Staszczuk), Piekut, Zembol, Latuszek (46.Laskus) - Puciłowski (72.Okleka)- Kociszewski, Kozakiewicz (63.Bąk), Celiński, Majchrzak - Raszka (63.Prochowski)

Sędzia: Radosław Trochimiuk (Przasnysz)