AKTUALNOŚCIProgres Mazura jest
2022-10-22 U-15 (2008) Aktualności

Progres Mazura jest

W zaległym meczu 8 kolejki pokonujemy wyraźnie zespół Progresu Garwolin 5:0 (2-0).

Wynik powinien być dużo wyższy.

W 14 min. obejmujemy prowadzenie po świetnej akcji prawą stroną Jakuba „Garwola" Garwolińskiego wykłada on piłkę Bartkowi Jobdzie, a ten nie daje szans bramkarzowi umieszczając piłkę w siatce 1-0! W 20 min. bramkarz gości fauluje Kubę Pielaka rzut karny! Pewnym wykonawca jest Grzegorz „Grzesiu” Kotlimowski 2-0. Należy podkreślić że zawodnicy gości nie mogą poradzić sobie z "Garwolem" zawodnik nr 33 brutalnie go fauluje piłka była już daleko od obrońca zupełnie nie był nią zainteresowany za ten faul otrzymał żółtą kartkę. Mamy więcej z gry tworzymy wiele sytuacji, ale ten wyniki utrzymuje się do przerwy.

Po przerwie Oliwer Szepiela w 52 min. strzela na 3-0 później Sebastian "Grosik" Grochowski miał z 20 metrów pustą bramką, ale przestrzelił.  Popis szybkości i techniki dał w 57 min. i 62 min. "Garwol" i prowadziliśmy już 5-0! Co prawda goście też stworzyli sytuacje w której pomogło nam szczęście piłka odbiła się od poprzeczki i trafiła prosto do rąk Mikołaja "Dele" Deleżucha.

Cała drużyna zagrała dziś bardzo dobre zawody trener dał pograć wszystkim i nikt nie zawiódł brawo chłopcy.

21.10.22

LKS Mazur Karczew- Progres Garwolin 5:0 (2-0)

1-0 14min.Jobda Bartek
2-0 20min.Kotlimowski Grzegorz z karnego
3- 0 52min. Szepiela Oliwer
4-0 57min.Garwoliński Kuba
5-0 62min.Garwoliński Kuba

Mazur-Deleżuch – Sidorczuk, Kocielnik, Kowalczyk, Ķłos, Wodzyński, Jobda, Kotlimowski, Szepiela, Brzeziński, Garwolinski, Grochowski, Machowski, Pielak, Sobków, Stankiewicz, Stelmach

Trener Piotr Kozera

Ps. Piąte z rzędu zwycięstwo chłopców tak się ułożył kalendarz ze już jutro gramy z liderem Agrykolą o godz.12 w Warszawie przy ul. Myśliwieckiej zapraszamy kibiców, a dziś na największe brawa zasłużył (dwa przedniej marki gole i asysta) trochę poturbowany Jakub „Garwol" Garwolinski

Franciszek "Prezes" Trzepałka czekamy na Ciebie i wracaj do zrowia.