AKTUALNOŚCIMamy Lidera U-15!
2022-10-27 U-15 (2008) Aktualności

Mamy Lidera U-15!

W zaległym meczu 7 kolejki pokonaliśmy dziś (26.10) drużynę KS Wesoła 3:2 (0:1) i tym samym obejmujemy pozycje lidera!

Zagraliśmy bez 5 zawodników a jednak daliśmy rade!

Ale łatwo nie było, na początku stwarzamy kilka sytuacji, ale nic nie wpada do siatki, dwie z nich to były tzw. 100%. W 25 min. goście przeprowadzają klasyczną kontrę i gol 0-1. Za chwilę mają jeszcze jedną wyborną sytuacje, ale w doskonałym stylu wybrania to Mikołaj „Dele” Delażuch będący ostatnio w dobrej formie. Powinniśmy do przerwy prowadzić 4:2, a tak jest 0-1.

Nasz, trener Piotr Kozera robi w przerwie roszady w składzie i jak to się mówi ma trenerskiego nosa bo już w 42 min. grający na prawej obronie, a od początku 2 połowy w ataku Jakub „Kłosik” Kłos po podaniu od Bartka Jobdy znalazł się w polu karnym i spokojnym strzałem nie na siłę i bez nerwa pakuje piłkę do siatki i jest 1-1! W 49 min. akcja Jobda – Grzegorz „Grzesiu” Kotlimowski i jest 2-1 „Grzesiu” od początku tej rundy jest w doskonałej formie. W 59 min. Paweł „Rutek” Rutkowski podwyższa strzałem z około 20 metrów na 3-1! Ale w 62 min. dobrze dziś grający jak cała drużyna Adrian „Sidor” Sidorczuk fauluje zawodnika gości, a ma wcześniej już „żółtko” sędzia nie ma wyjścia pokazuje mu drugie „żółtko”, a za chwilę czerwoną i gramy w 10! W 73. min goście zdobywają bramkę i jest już tylko 3-2! Do końca 8 min. jakoś nie widać przygniatającej przewagi grających w przewadze piłkarzy z Wesołej mają co prawda 2 rzuty wolne po wyrzutkach w pole karne jest gorąco, ale wychodzimy z tych opresji. W końcowych minutach z dobrej strony pokazuje się Mikołaj „Heniu” Stankiewicz nie boi się wejść w walce o głowę w wyższego przeciwnika i utrzymuje się przy piłce. Minuty się dłużą nasi kibice się denerwują wreszcie sędzia odgwizduje koniec meczu.

26.10.22

LKS Mazur Karczew- KS Wesoła 3:2 (0-1)

42min. 1-1 Kłos Jakub a. Jobda
52min. 2-1Kotlimowski Grzegorz. a. Jobda
59min.3-1Rutkowski Paweł

Mazur - Deleżuch, Kłos, Sidorczuk, Piętka, Sobków, Wodzyński, Rutkowski, Jobda, Parzych, Kotlimowski, Brzeziński, Stelmach, Grochowski, Machowski, Stankiewicz.

Trener Piotr Kozera

Ps. Dziś super zagrała cała drużyna Dzięki dla "Rutka" i Mateusza "Piętasa" Pietki , że nas wspomogli z młodszego rocznika. Mamy najlepszego Kiero na świecie, który pilnuje kartek i papierów zawodników. Już w sobotę godz. 16.30 gramy kolejny mecz tym razem przeciwnikiem będzie drużyna Eskadra Rembertów zapraszamy kibiców. Gramy o awans szanse są duże.