2023-04-21 U-15 (2008) Aktualności

W Wielki Czwartek do przodu z Grochovią

W deszczowy Wielki Czwartek 6.04.23

Mecz 4 kolejki. Pokonujemy drużynę Grochovia Warszawa 2:0 (2-0)

Bardzo podobny scenariusz jak w wygranym meczu z Juve dwie szybko strzelone bramki w 6 min. nasz prawy obrońca Jakub „Kłosik” Kłos dopada do piłki w polu karnym i pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości 1:0! Następnie w 9 min. Michał „Pazdan” Parzych w podobnych okolicznościach strzela i prowadzimy 2:0! I gdy wydawało się że następne bramki są kwestią czasu nie padają one jednak. Swoje szanse mają natomiast goście, ale nasz bramkarz i obrona kończą pierwszą połowę na zero z tyłu.

Po przerwie deszcz nie ustaje mamy przewagę stwarzamy sytuacje ale strzał Adriana „Sisiego” Sidorczuka w dobrym stylu broni bramkarz gości później po strzale Antoniego „Wodza” Wodzyńskiego rozgrywającego bardzo dobre zawody bramkarz Grochovii odbija piłkę przed siebie ale stający za daleko od niego Julek Wojdyga nie dobija piłki w końcowym fragmencie meczu lewą stroną atakują Grochowianie ale bez zagrożenia dla naszej bramki wygrywamy ten deszczowy mecz i dopisujemy kolejne 3 pkt. Brawo drużyna wszyscy zagrali dziś z pełnym zaangażowaniem dziękujemy

6.04.23 LKS Mazur Karczew- Grochovia Warszawa 2-0( 2-0)

1:0 6 min. Jakub Kłos
2:0 9 min Michał Parzych a. Sebastian Grochowski

Mazur – Deleżuch, Kłos, Kowalczyk kpt., Kocielnik, Mielniczuk, Jobda, Kotlimowski, Grochowski, Wodzyński, Sidorczuk, Parzych, Baliński, Machowski, Sobków, Wojdyga, Stankiewicz (ż).