AKTUALNOŚCIPowtórka z Jesieni [FOTO FILM]
2023-04-22 Mazur Karczew Aktualności

Powtórka z Jesieni [FOTO FILM]

Przebieg wyjazdowego spotkania na Bielanach był podobny do pojedynku jesiennego z Hutnikiem. Przegraliśmy 0-1 (0-1), a mecz kończyliśmy w 10-tkę, po tym gdy faulem musiał ratować się Latuszek. Dzisiaj zagraliśmy w dość eksperymentalnym ustawieniu, ale mimo gry w osłabieniu próbowaliśmy odmienić losy spotkania.
  • Zmiany w porównaniu z meczem z Mazovią: w miejsce kontuzjowanych Celińskiego, Łukasika i Kwaśniczki - Laskus, Piekut i Staluszka. Do składu powrócił po pauzie za kartki Chimek.
  • Kontuzje bocznych obrońców wymusiły w Mazurze ustawienie 3-5-2
  • 6' - zablokowany strzał Kozy mamy korner
  • 7' - wrzutka Staluszki z rogu trochę przeciągnięta, Piekut niecelnie
  • 13' - groźnie Hutnik z 20m tuż przy słupku
  • 23' - gospodarze identycznie jak w 13' obok słupka
  • 26' - rożny dla Hutnika i zablokowany strzał złapał Cybulko.
  • 33' - po wrzutce z wolnego z narożnika pola karnego ,niecelnie główkował rywal
  • 35' - Winiarski głową z kilku metrów nad bramką
  • 36' - tym razem strzał obok prawego słupka naszej bramki
  • 40' - Koza w ostatniej chwili zablokował Piaseckiego - róg dla Hutnika ale niegroźnie rozegrany
  • 41' - tym razem dośrodkowanie z prawej i Piasecki tuż nad bramką
  • 42' tym tazem wrzutka i Winiarski celnie i piłka od poprzeczki w bramce 1-0
  • 45+1' - z rożńego Staluszka i strzał Zawala defensor Hutnika wybił z bramki
  • Do przerwy przegrywamy 0-1, trochę za bardzo pozwoliliśmy zepchnąć się do obrony.

• Na 2.połowę Mazur bez zmian
  • 49' groźnie ale niecelnie Giel
  • 51' - groźnie akcja Mazura zakończona strzałem Kozy, po rykoszecie róg
  • 52' - po rogu sędzia odgwizdał ofsajd Mazura
  • 54' - Koza niecelnie z dystansu
  • 60' - Cybulko doskonale uratował w sytuacji sam na sam
  • 66' - napastnik Huty faulował Piekuta, ale sędzia nie odgwizdał faulu i w dogodnej sytuacji spudłował
  • 70' - piłka w bramce Mazura po ofsajdzie
  • 72' - błąd Latuszka i strata, ratował się faulem przed polem karnym za co otrzymał czerwoną kartkę.
  • 73' - z 16m wolnego Hutnik obok słupka
  • 74' - tym razem po kontrze celny strzał
  • 75' - Witkowski dzielnie walczył w polu karnym, ale ostatecznie nie oddał strzału
  • 80' - w polu karnym walczył Avu ale bez efektu
  • 84' - Mazur w 10-tkę w ofensywie
  • 87' - róg dla Mazura, a po nim groźna kontra 3 na 1 i celny strzał Piaseckiego
  • 89' - Cybulko lepszy w sam na sam z Piaseckim
  • 90+4' - sędzia kończy mecz. W rocznicę objęcia posady przez trenera Tereszczyńskiego, jego podopieczni przegrali na Bielanach 0-1.