AKTUALNOŚCIWygrana odebrana w ostatniej akcji [FILM]
2023-04-29 Mazur Karczew Aktualności

Wygrana odebrana w ostatniej akcji [FILM]

Po bramce "do szatni" z karnego Mateusza Kociszewskiego prowadziliśmy w Przasnyszu 1-0. W doliczonym czasie 2.połowy najpierw czerwoną kartkę obejrzał Bartosz Kozakiewicz, a potem w ostatnich sekundach MKS doprowadził do wyrównania i wydarł mocno osłabionemu kadrowo Mazurowi wygraną.
  • Problemów kadrowych ciąg dalszy.
    Wobec kontuzji: Kwaśniczki, Łukasika, Staszczuka, Celińskiego, Bąka i Anusiewicza i pauzy Latuszka, "piętro niżej" na bokach obrony zameldowali się Kociszewski i Staluszka, w ataku od 1' Avu. Na ławce m.in. Retmaniak, Zboina i Sobczak I.
  • 5' - przechwyt Laskusa i zablokowane przez defensora dośrodkowanie
  • 6' - z rożnego Banan, zamieszanie w polu karnym, obrońca wyjaśnił
  • 15' - dośrodkowanie Chimka do Avu, a ten z 5m w bramkarza
  • 20' - dośrodkowanie z kornera Kozakiewicza złapał bramkarz
  • 24' - po wrzutce z kornera dla MKS, strzał z 1.piłki zablokował Staluszka
  • 26' - Chimek faulowany na 20m
  • 28' - Banan z wolnego w poprzeczkę!
  • 30' - zablokowane groźne dośrodkowanie Prochowskiego
  • 31' - z rożnego Banan, obrońca wybił pod nogi Kozy, ale Bartek z 1.piłki mocno niecelnie
  • 36' - akcja MKS, Piekut wybił na rożny, pewnie wybił także wrzutkę z kornera
  • 38' - Banan faulowany przy bocznej linii
  • 39' - wrzutka z wolnego Staluszki wybta na róg, a z kolei z kornera przeciągnięta nad bramką.
  • 42' - dośrodkowanie Staluszki z wolnego, w polu karnym faulowany Prochowski - karny dla Mazura!
  • 44' - 1-0 - Banan pewnie z karnego - typowy gol do szatni
  • 45+2' - brzydki faul na Laskusie, tylko żółta kartka dla MKS
  • 45+3' - MKS-MAZUR 0-1 - zasłużone prowadzenie gości

• START 2.POŁOWY - Mazur bez zmian
  • 53' - dośrodkowanie MKS z rożnego - złapał Cybulko
  • 56' - po faulu na Laskusie, dośrodkowanie z wolnego Puciła, obrońca na róg
  • 57' - rożny rozegrany na krótko i faul na Bananie
  • 58' - Staluszka dośrodkował z wolnego do Zawala, któy podałdo Laskusa, ale jego strzał zablokował defensor MKS.
  • 60' - dośrodkowanie w pole karne Zawal wybił z głową
  • 63' - strzał MKS z 30m pewnie złapał Cybulko
  • 69' - rożny dla MKS, piłkę wybił Pucił
  • 73' - strzał Majchrzaka obok bramki
  • 75' - bombę MKS Damian sparował na poprzeczkę
  • 77' - dośrodkowanie Banana, obrońca wybił na róg
  • 78' - z rożnego wrzucał Stauszka i Piekut głową obok słupka
  • 82' - na boisku Retmaniak, który zmienił Laskusa
  • 83' - Dobra piłka Retmaniaka do Chimka, ten minął obrońcę i strzelił tuż obok bramki
  • 85' - Majchrzak przegrał pojedynek z bramkarzem w sytuacji sam na sam
  • 89' - rożny dla rywali, duże zamieszanie, na szczęście wyjaśnił Chimek
  • 90+1' - Kozakiewicz druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka
  • Sędzia doliczył 4 minuty
  • 90+3' - kolejna poprzeczka dla MKS
  • 90+4' - rożny dla rywali, strzał Zawal wybił z bramki, kolejny strzał Kopcińskiego Cybulko odbił, ale piłka wpadła do bramki... 1-1 - niewykorzystane sytuacje się zemściły...
  • 90+4' - KONIEC 1-1
To cenny punkt na ciężkim terenie, mimo że statystycznie 3.mecz z rzędu bez wygranej. Olbrzymi wpływ na wyniki ma nasza, obecna sytuacja kadrowa. Za tydzień IV Liga powraca do Karczewa, gdzie powalczymy o wygraną. Zagramy u siebie z Ząbkovią.

MKS Przasnysz-MAZUR 1-1 (0-1)
Gol: 94.Kopciński - 44.Kociszewski (k,as.Prochowski)

Mazur: Cybulko - Kociszewski 59żk, J.Piekut, Zawal, Staluszka - Puciłowski - Prochowski (88.Szczepański), Laskus (82.Retmaniak), Kozakiewicz 78żk 90żk ck, Majchrzak - Avu (69.Raszka)

Sędzia: Piotr Chyba (Płock)

PS: Wielkie dzięki za pomoc w live dla Pawła Walickiego