AKTUALNOŚCIZasłużona porażka oddala awans
2023-04-27 Mazur II Karczew Aktualności

Zasłużona porażka oddala awans

W środowy wieczór Mazur II Karczew przegrał z niżej notowaną Olimpią Warszawa 0:2. Trzeba oddać przeciwnikowi co mu należne. Drużyna z Warszawy od początku spotkania grała zdecydowaniej, pewniej i była bardziej zmobilizowana od ekipy gospodarzy, którzy na pierwszą połowę praktycznie nie wyszli.

Mecz rozpoczął się od paru ataków obu ekip, z których jednak nie wynikało nic konkretnego. Wyraźna przewaga Olimpii rozpoczęła się wraz z ich pierwszą bramką, kiedy to napastnik gości uderzył z pół-obrotu, sprzed pola karnego, idealnie w dolny róg bramki. Kolejne akcje doprowadziły gości do podwyższenia prowadzenia, które nadeszło za sprawą kolejnej straconej bramki przez ,,Dwójkę" po rzucie wolnym z bocznej strefy boiska.

Pierwsza połowa się zakończyła i nic nie wskazywało na to, żeby Mazur wrócił do tego meczu. Co prawda, w 2 połowie ekipa trenera Olszewskiego grała już zdecydowanie lepiej, ale obrona gości rozgrywała tego dnia naprawdę świetne zawody i oprócz paru uderzeń sprzed pola karnego, nie dopuściła do żadnego zagrożenia. Gratulujemy rywalom świetnego meczu.

MAZUR II KARCZEW 0:2 (0:2) OLIMPIA WARSZAWA

Skład wyjściowy: Sobczak - Dąbrowski, Sadowski, Sobczak (C), Łukasik - Zboina, Latuszek, Retmaniak - Kamiński, Ratajczak, Nowak

Zmiany:
46' Sadowski --> Piekut A.
60' Kamiński --> Sobków
70' Nowak --> Suchecki
80' Retmaniak --> Moch
85' Dąbrowski --> Warszton