AKTUALNOŚCIDziecinowskie fatum
2023-05-16 Mazur II Karczew Aktualności

Dziecinowskie fatum

Mazur II w ramach 21.kolejki zremisował na własnym terenie z Wisłą Dziecinów 2:2. Mecz miał bardzo podobny przebieg jak nasze ostatnie starcie, które miało miejsce jesienią. W 25 minucie z powodu urazu z miejsce Mocha zmuszony do wejścia był Sobków. Pierwszy do bramki trafił Ratajczak, którego gol został niestety anulowany po kontrowersyjnym spalonym.

Przed przerwą, podobnie jak tydzień temu, Mazur strzelił gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Tym razem autorem trafienia był Oskar Szczepański, któremu pomógł rykoszet od obrońcy gości. Po przerwie ,,Dwójka" szybko podwyższyła swoje prowadzenie. Kąkol wypuścił na skrzydle Nowaka, ten dograł na Ratajczaka, którego uprzedził defensor Wisły i wpakował sobie samobója.

Podobnie jak jesienią, tak teraz Wisła znowu była w stanie odrobić straty. W Dziecinowie z wyniku 1:4, wrócili na 4:4, a tym razem w ciągu 3 minut - 80 i 82, dwukrotnie wpakowali piłkę do bramki doprowadzając do wyrównania. Takim wynikiem zakończyło się to spotkanie. Gratulujemy rywalowi charakteru i życzymy powodzenia w dalszych meczach.

MAZUR II KARCZEW 2:2 (1:0) WISŁA DZIECINÓW

Bramki:
45' Szczepański
57' Br. Samobójcza as. Nowak

Skład wyjściowy: Krawczyk - Dąbrowski, Sobczak, Piekut A., Łukasik M. - Zboina, Moch, Kąkol - Szczepański, Ratajczak, Nowak

Zmiany:
25' Moch --> Sobków
75' Nowak --> Warszton
80' Ratajczak --> Sadowski