AKTUALNOŚCIEfektywny ekstratime przed przerwą! [FILM]
2024-03-23 Mazur Karczew Aktualności

Efektywny ekstratime przed przerwą! [FILM]

Po bardzo dobrym meczu Mazur wygrał w Piasecznie z MKS. Zadecydował doliczony czas 1.połowy, w którym bramki zdobyli Witkowski i Szczepański. W 2.połowie gola dołożył kapitan Piekut, a rywale odpowiedzieli bramką Kurpiela.  W zespole zadebiutował Kacper Roguski. Ostatecznie wygraliśmy na trudnym terenie 3-1 (2-0), na którym ostatni raz wygraliśmy w listopadzie 2010 roku!

W składzie wyjściowym korekty. Na prawej obronie pauzującego Kwaśniczkę zmienił Staluszka, a od 1'  w ataku Grunt.

W 2' wrzutka Laskusa z lewej strony, Grunt nie sięgnął. W 5' płasko po ziemi, celnie Matulka. W 9' groźnie w naszym polu karnym, ale Muszyński wyblokowany. W 13' próba lobu Pawki, błąd gk Kordela ale bez efektu. W 18' główka Zboiny w rękach gk. W 22' Oskar w pojedynku sns z Kordelem, który wyszedł przed pole karne. Ostatecznie przewrotką uderzył niecelnie. W 24' z kilku metrów fatalne pudło Muszyńskiego. W 30' Damian obronił strzał Folwarskiego w długi róg. Dłuższa przerwa w grze spowodowana kontuzją Janowskiego, który faulował Pawkę. Na stadionie karetka, a potem doliczone 18 minut!

Celny Matulki w rękach Damiana. W 12. doliczonej minucie 1.połowy po idealnym dograniu Piekuta z lewej flanki, Witkowski wyprowadził Mazua na prowadzenie. W 45+15' kolejna akcja Mazura. Strzał Pawki obroniony, ale skutecznie dobił Szczepański! Po zabójczym doliczonym czasie gry 1.połowy 2-0 dla Mazura.

Tuż po przerwie kontra naszych i Oskar w dogodnej sytuacji nie trafił w piłkę. W 63' Szabłowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W 68' w Mazurze zadebiutował Kacper Roguski. W 79' po wrzutce z rożnego spudłował Pawka. W 80' z wolnego Dominik i Piekut szczupakiem strzelił 3.gola! W 83' gol od słupka dla rywali Kurpiela. W 87' po kontrze Kowal obok słupka. W 90' w ostatniej chwili Raszce wybił obrońca na róg. W 94' Kowal w okno i Kordel z trudem na róg.

Koniec mamy to! W Piasecznie ostatni raz wygraliśmy w listopadzie 2010 roku! W tabeli wyprzedzamy Błoniankę, która zremisowała 2-2 z Sokołem. Teraz przed nami 3 mecze z rzędu ze ścisłą czołówką tabeli. W Wielki Czwartek, na początku w Karczewie - z Weszło.

MKS Piaseczno - MAZUR 1-3 (0-2)
Gole: 83.Kurpiel - 45+12. Witkowski (as.Piekut), 45+15. Szczepański (Witkowski), 80.Piekut (Staluszka)

Mazur: Cybulko - Zboina 54żk (82.Łukasik), Piekut, Gibas, Staluszka - Bąk 45+16żk (59.Włoch 65żk), Laskus - Szczepański (78.Kowalczyk), Ksonz (59.Pietrzak 75żk), Witkowski (82.Raszka) - Grunt (68.Roguski)

Sędzia: Piotr Chojnacki (Mława)