DRUŻYNAMazur Karczew
Mazowiecka IV Liga Seniorów gr.Południowa
2019 / 2020
Kolejka:   1 - 14 sierpnia
2019-08-14 17:30 MKS Piaseczno 3 : 3 Wilga Garwolin
2019-08-14 17:30 Józefovia Józefów 0 : 2 Radomiak II Radom
2019-08-14 17:30 Proch Pionki 1 : 3 Pilica Białobrzegi
2019-08-14 17:30 Oskar Przysucha 3 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
2019-08-14 17:30 KS Raszyn 0 : 5 Błonianka Błonie
2019-08-14 19:00 Victoria Sulejówek 3 : 1 Mazur Karczew
2019-08-15 14:00 KS Warka 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
2019-09-11 20:30 Znicz II Pruszków 3 : 1 Unia Warszawa
Kolejka:   2 - 17/18 sierpnia
2019-08-17 12:00 Józefovia Józefów 0 : 3 MKS Piaseczno
2019-08-17 15:00 Błonianka Błonie 3 : 1 Oskar Przysucha
2019-08-17 16:00 Mazur Karczew 1 : 1 KS Warka
2019-08-17 17:00 Wilga Garwolin 1 : 3 Proch Pionki
2019-08-17 17:00 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 2 Znicz II Pruszków
2019-08-17 19:00 Victoria Sulejówek 1 : 2 Pilica Białobrzegi
2019-08-18 11:00 Radomiak II Radom 3 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
2019-09-18 20:00 Unia Warszawa 1 : 4 KS Raszyn
Kolejka:   3 - 24/25 sierpnia
2019-08-23 19:00 KS Raszyn 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
2019-08-24 11:00 Znicz II Pruszków 1 : 4 Mazur Karczew
2019-08-24 12:00 Oskar Przysucha 0 : 0 Unia Warszawa
2019-08-24 13:00 MKS Piaseczno 1 : 2 Radomiak II Radom
2019-08-24 13:00 KS Warka 1 : 3 Pilica Białobrzegi
2019-08-24 15:00 Błonianka Błonie 5 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
2019-08-24 17:00 Proch Pionki 1 : 1 Józefovia Józefów
2019-08-24 17:00 Victoria Sulejówek 3 : 4 Wilga Garwolin
Kolejka:   4 - 31 sierpnia / 1 września
2019-08-31 11:00 MKS Piaseczno 4 : 0 Proch Pionki
2019-08-31 12:00 Józefovia Józefów 0 : 3 Victoria Sulejówek
2019-08-31 13:00 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 2 Oskar Przysucha
2019-08-31 15:00 Wilga Garwolin 3 : 3 KS Warka
2019-08-31 16:00 Mazur Karczew 1 : 0 KS Raszyn
2019-08-31 17:00 Unia Warszawa 1 : 4 Żyrardowianka Żyrardów
2019-09-01 11:00 Radomiak II Radom 2 : 2 Błonianka Błonie
2019-09-01 12:00 Znicz II Pruszków 3 : 2 Pilica Białobrzegi
Kolejka:   5 - 7/8 września
2019-09-06 19:00 KS Raszyn 3 : 2 Pilica Białobrzegi
2019-09-07 12:00 Proch Pionki 0 : 1 Radomiak II Radom
2019-09-07 14:00 KS Warka 2 : 1 Józefovia Józefów
2019-09-07 15:00 Błonianka Błonie 5 : 0 Unia Warszawa
2019-09-07 16:30 Oskar Przysucha 3 : 2 Mazur Karczew
2019-09-07 19:00 Victoria Sulejówek 1 : 3 MKS Piaseczno
2019-09-08 11:00 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
2019-09-08 12:00 Znicz II Pruszków 1 : 4 Wilga Garwolin
Kolejka:   6 - 14/15 września
2019-09-14 11:00 Wilga Garwolin 2 : 1 KS Raszyn
2019-09-14 13:00 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Błonianka Błonie
2019-09-14 14:00 MKS Piaseczno 6 : 1 KS Warka
2019-09-14 16:00 Mazur Karczew 1 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
2019-09-14 16:00 Oskar Przysucha 4 : 4 Pilica Białobrzegi
2019-09-14 16:00 Proch Pionki 0 : 2 Victoria Sulejówek
2019-09-15 11:00 Radomiak II Radom 4 : 0 Unia Warszawa
2019-09-15 12:00 Józefovia Józefów 2 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka:   7 - 21/22 września
2019-09-21 11:00 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 3 Pilica Białobrzegi
2019-09-21 15:00 Oskar Przysucha 3 : 1 Wilga Garwolin
2019-09-21 16:00 Mazur Karczew 0 : 3 Błonianka Błonie
2019-09-21 16:00 KS Warka 3 : 2 Proch Pionki
2019-09-21 16:00 KS Raszyn 1 : 1 Józefovia Józefów
2019-09-21 16:30 Unia Warszawa 0 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
2019-09-21 19:00 Victoria Sulejówek 3 : 2 Radomiak II Radom
2019-09-22 11:30 Znicz II Pruszków 1 : 2 MKS Piaseczno
Kolejka:   8 - 28/29 września
2019-09-28 11:00 MKS Piaseczno 4 : 1 KS Raszyn
2019-09-28 12:00 Józefovia Józefów 0 : 2 Oskar Przysucha
2019-09-28 15:00 Proch Pionki 2 : 0 Znicz II Pruszków
2019-09-28 16:00 Mazur Karczew 2 : 1 Unia Warszawa
2019-09-28 16:00 Wilga Garwolin 4 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
2019-09-28 17:00 Victoria Sulejówek 7 : 0 KS Warka
2019-09-29 15:00 Radomiak II Radom 3 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
2019-09-29 16:00 Pilica Białobrzegi 2 : 2 Błonianka Błonie
Kolejka:   9 - 5/6 października
2019-10-05 12:00 Błonianka Błonie 5 : 0 Wilga Garwolin
2019-10-05 13:00 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Mazur Karczew
2019-10-05 14:00 Oskar Przysucha 2 : 2 MKS Piaseczno
2019-10-05 15:00 KS Warka 1 : 1 Radomiak II Radom
2019-10-05 15:30 KS Raszyn 0 : 1 Proch Pionki
2019-10-05 16:00 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 2 Józefovia Józefów
2019-10-05 16:30 Unia Warszawa 0 : 3 Pilica Białobrzegi
2019-10-06 11:45 Znicz II Pruszków 1 : 1 Victoria Sulejówek
Kolejka:   10 - 12/13 października
2019-10-12 12:00 Józefovia Józefów 0 : 3 Błonianka Błonie
2019-10-12 15:00 Pilica Białobrzegi 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2019-10-12 15:00 Wilga Garwolin 3 : 0 Unia Warszawa
2019-10-12 15:00 Proch Pionki 1 : 1 Oskar Przysucha
2019-10-12 15:45 KS Warka 0 : 0 Znicz II Pruszków
2019-10-12 19:00 Victoria Sulejówek 2 : 1 KS Raszyn
2019-10-13 11:00 Radomiak II Radom 1 : 0 Mazur Karczew
2019-10-13 11:00 MKS Piaseczno 2 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka:   11 - 19/20 października
2019-10-19 13:00 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 1 Wilga Garwolin
2019-10-19 14:00 Oskar Przysucha 4 : 5 Victoria Sulejówek
2019-10-19 14:30 Unia Warszawa 1 : 0 Józefovia Józefów
2019-10-19 15:00 Mazur Karczew 1 : 2 Pilica Białobrzegi
2019-10-19 15:00 KS Raszyn 1 : 3 KS Warka
2019-10-19 15:00 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 2 Proch Pionki
2019-10-19 15:00 Błonianka Błonie 1 : 4 MKS Piaseczno
2019-10-19 19:30 Znicz II Pruszków 1 : 1 Radomiak II Radom
Kolejka:   12 - 26/27 października
2019-10-26 11:45 Znicz II Pruszków 0 : 4 KS Raszyn
2019-10-26 12:00 Józefovia Józefów 2 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
2019-10-26 13:00 Proch Pionki 4 : 5 Błonianka Błonie
2019-10-26 13:30 Wilga Garwolin 2 : 1 Mazur Karczew
2019-10-26 15:00 MKS Piaseczno 2 : 2 Unia Warszawa
2019-10-26 15:30 KS Warka 0 : 4 Oskar Przysucha
2019-10-26 17:00 Victoria Sulejówek 4 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
2019-10-27 11:00 Radomiak II Radom 1 : 0 Pilica Białobrzegi
Kolejka:   13 - 2/3 listopada
2019-11-02 11:00 KS Raszyn 0 : 0 Radomiak II Radom
2019-11-02 12:00 Oskar Przysucha 2 : 1 Znicz II Pruszków
2019-11-02 13:00 Mazur Karczew 1 : 1 Józefovia Józefów
2019-11-02 13:00 Żyrardowianka Żyrardów 3 : 0 KS Warka
2019-11-02 13:00 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 3 MKS Piaseczno
2019-11-02 13:30 Błonianka Błonie 0 : 3 Victoria Sulejówek
2019-11-02 14:30 Unia Warszawa 0 : 0 Proch Pionki
2019-11-03 13:00 Pilica Białobrzegi 2 : 0 Wilga Garwolin
Kolejka:   14 - 9/10 listopada
2019-11-08 19:30 Victoria Sulejówek 3 : 0 Unia Warszawa
2019-11-09 11:00 MKS Piaseczno 1 : 1 Mazur Karczew
2019-11-09 11:00 KS Raszyn 0 : 4 Oskar Przysucha
2019-11-09 12:00 Józefovia Józefów 1 : 5 Pilica Białobrzegi
2019-11-09 13:00 Proch Pionki 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2019-11-09 14:00 KS Warka 0 : 3 Błonianka Błonie
2019-11-10 11:00 Radomiak II Radom 3 : 1 Wilga Garwolin
2019-11-10 16:00 Znicz II Pruszków 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka:   15 - 16/17 listopada
2019-11-16 11:00 Unia Warszawa 1 : 3 KS Warka
2019-11-16 12:00 Mazur Karczew 2 : 0 Proch Pionki
2019-11-16 12:00 Oskar Przysucha 1 : 1 Radomiak II Radom
2019-11-16 13:00 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 2 KS Raszyn
2019-11-16 13:00 Błonianka Błonie 4 : 1 Znicz II Pruszków
2019-11-16 13:00 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Victoria Sulejówek
2019-11-16 13:00 Pilica Białobrzegi 2 : 3 MKS Piaseczno
2019-11-16 13:00 Wilga Garwolin 1 : 0 Józefovia Józefów
Kolejka:   16 - 14/15 marca
14:00 Mazur Karczew - : - Victoria Sulejówek
2020-03-14 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - : - Oskar Przysucha
2020-03-14 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - : - KS Warka
2020-03-14 14:00 Błonianka Błonie - : - KS Raszyn
2020-03-14 14:30 Unia Warszawa - : - Znicz II Pruszków
2020-03-14 15:30 Wilga Garwolin - : - MKS Piaseczno
2020-03-15 11:00 Radomiak II Radom - : - Józefovia Józefów
2020-03-15 15:30 Pilica Białobrzegi - : - Proch Pionki
Kolejka:   17 - 21/22 marca
15:00 KS Warka - : - Mazur Karczew
2020-03-19 19:00 KS Raszyn - : - Unia Warszawa
2020-03-21 12:00 Oskar Przysucha - : - Błonianka Błonie
2020-03-21 15:00 MKS Piaseczno - : - Józefovia Józefów
2020-03-21 15:30 Pilica Białobrzegi - : - Victoria Sulejówek
2020-03-21 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - : - Radomiak II Radom
2020-03-21 16:00 Proch Pionki - : - Wilga Garwolin
2020-03-22 11:00 Znicz II Pruszków - : - Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka:   18 - 28/29 marca
Mazur Karczew - : - Znicz II Pruszków
Unia Warszawa - : - Oskar Przysucha
Radomiak II Radom - : - MKS Piaseczno
2020-03-28 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - : - KS Raszyn
2020-03-28 12:00 Józefovia Józefów - : - Proch Pionki
2020-03-28 15:30 Pilica Białobrzegi - : - KS Warka
2020-03-28 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - : - Błonianka Błonie
2020-03-28 16:00 Wilga Garwolin - : - Victoria Sulejówek
Kolejka:   19 - 4/5 kwietnia
KS Raszyn - : - Mazur Karczew
Kolejka:   20 - 11 kwietnia
Mazur Karczew - : - Oskar Przysucha
Kolejka:   21 - 18/19 kwietnia
Żyrardowianka Żyrardów - : - Mazur Karczew
Kolejka:   22 - 25/26 kwietnia
Błonianka Błonie - : - Mazur Karczew
Kolejka:   23 - 2/3 maja
2020-05-02 Unia Warszawa - : - Mazur Karczew
Kolejka:   24 - 9/10 maja
2020-05-09 Mazur Karczew - : - Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka:   25 - 16/17 maja
2020-05-16 Mazur Karczew - : - Radomiak II Radom
Kolejka:   26 - 23/24 maja
2020-05-23 Pilica Białobrzegi - : - Mazur Karczew
Kolejka:   27 - 27 maja
2020-05-27 Mazur Karczew - : - Wilga Garwolin
Kolejka:   28 - 30/31 maja
2020-05-30 Józefovia Józefów - : - Mazur Karczew
Kolejka:   29 - 6/7 czerwca
2020-06-06 Mazur Karczew - : - MKS Piaseczno
Kolejka:   30 - 13/14 czerwca
2020-06-13 Proch Pionki - : - Mazur Karczew
 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.