DRUŻYNAMazur Karczew
Mazowiecka IV Liga Seniorów gr.Południowa
2017 / 2018
Kolejka:   1 - 12/13 sierpnia
Broń Radom - : - Wilga Garwolin
Drogowiec Jedlińsk - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha - : - Błonianka Błonie
Sparta Jazgarzew - : - Energia Kozienice
LKS Promna - : - Mszczonowianka Mszczonów
Perła Złotokłos - : - Pilica Białobrzegi
Naprzód Skórzec - : - MKS Piaseczno
2017-08-12 Mazur Karczew - : - Znicz II Pruszków
Kolejka:   2 - 19/20 sierpnia
Wilga Garwolin - : - MKS Piaseczno
Pilica Białobrzegi - : - Naprzód Skórzec
Mszczonowianka Mszczonów - : - Perła Złotokłos
Energia Kozienice - : - Sparta Jazgarzew
Błonianka Błonie - : - Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków - : - Oskar Przysucha
Broń Radom - : - Drogowiec Jedlińsk
2017-08-19 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Mazur Karczew
Kolejka:   3 - 26/27 sierpnia
Drogowiec Jedlińsk - : - Wilga Garwolin
Oskar Przysucha - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta Jazgarzew - : - Znicz II Pruszków
LKS Promna - : - Błonianka Błonie
Perła Złotokłos - : - Energia Kozienice
Naprzód Skórzec - : - Mszczonowianka Mszczonów
MKS Piaseczno - : - Pilica Białobrzegi
2017-08-26 Mazur Karczew - : - Broń Radom
Kolejka:   4 - 30 sierpnia
Wilga Garwolin - : - Pilica Białobrzegi
Mszczonowianka Mszczonów - : - MKS Piaseczno
Energia Kozienice - : - Naprzód Skórzec
Błonianka Błonie - : - Perła Złotokłos
Znicz II Pruszków - : - LKS Promna
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Sparta Jazgarzew
Broń Radom - : - Oskar Przysucha
2017-08-30 Drogowiec Jedlińsk - : - Mazur Karczew
Kolejka:   5 - 2/3 września
Sparta Jazgarzew - : - Broń Radom
Pilica Białobrzegi - : - Mszczonowianka Mszczonów
MKS Piaseczno - : - Energia Kozienice
Naprzód Skórzec - : - Błonianka Błonie
Perła Złotokłos - : - Znicz II Pruszków
LKS Promna - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha - : - Drogowiec Jedlińsk
2017-09-02 Mazur Karczew - : - Wilga Garwolin
Kolejka:   6 - 9/10 września
Wilga Garwolin - : - Mszczonowianka Mszczonów
Energia Kozienice - : - Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie - : - MKS Piaseczno
Znicz II Pruszków - : - Naprzód Skórzec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Perła Złotokłos
Broń Radom - : - LKS Promna
Drogowiec Jedlińsk - : - Sparta Jazgarzew
2017-09-09 Mazur Karczew - : - Oskar Przysucha
Kolejka:   7 - 16/17 września
Oskar Przysucha - : - Wilga Garwolin
LKS Promna - : - Drogowiec Jedlińsk
Perła Złotokłos - : - Broń Radom
Naprzód Skórzec - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Piaseczno - : - Znicz II Pruszków
Pilica Białobrzegi - : - Błonianka Błonie
Mszczonowianka Mszczonów - : - Energia Kozienice
2017-09-16 Sparta Jazgarzew - : - Mazur Karczew
Kolejka:   8 - 23/24 września
Wilga Garwolin - : - Energia Kozienice
Błonianka Błonie - : - Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków - : - Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - MKS Piaseczno
Broń Radom - : - Naprzód Skórzec
Drogowiec Jedlińsk - : - Perła Złotokłos
Oskar Przysucha - : - Sparta Jazgarzew
2017-09-23 Mazur Karczew - : - LKS Promna
Kolejka:   9 - 30 września/1 paź.
Sparta Jazgarzew - : - Wilga Garwolin
LKS Promna - : - Oskar Przysucha
Naprzód Skórzec - : - Drogowiec Jedlińsk
MKS Piaseczno - : - Broń Radom
Pilica Białobrzegi - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów - : - Znicz II Pruszków
Energia Kozienice - : - Błonianka Błonie
2017-09-30 Perła Złotokłos - : - Mazur Karczew
Kolejka:   10 - 7/8 października
Wilga Garwolin - : - Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków - : - Energia Kozienice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Mszczonowianka Mszczonów
Broń Radom - : - Pilica Białobrzegi
Drogowiec Jedlińsk - : - MKS Piaseczno
Oskar Przysucha - : - Perła Złotokłos
Sparta Jazgarzew - : - LKS Promna
2017-10-07 Mazur Karczew - : - Naprzód Skórzec
Kolejka:   11 - 14/15 października
LKS Promna - : - Wilga Garwolin
Perła Złotokłos - : - Sparta Jazgarzew
Naprzód Skórzec - : - Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi - : - Drogowiec Jedlińsk
Mszczonowianka Mszczonów - : - Broń Radom
Energia Kozienice - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błonianka Błonie - : - Znicz II Pruszków
2017-10-14 MKS Piaseczno - : - Mazur Karczew
Kolejka:   12 - 21/22 października
Wilga Garwolin - : - Znicz II Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Błonianka Błonie
Broń Radom - : - Energia Kozienice
Drogowiec Jedlińsk - : - Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha - : - MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew - : - Naprzód Skórzec
LKS Promna - : - Perła Złotokłos
2017-10-21 Mazur Karczew - : - Pilica Białobrzegi
Kolejka:   13 - 28/29 października
Perła Złotokłos - : - Wilga Garwolin
Naprzód Skórzec - : - LKS Promna
MKS Piaseczno - : - Sparta Jazgarzew
Pilica Białobrzegi - : - Oskar Przysucha
Energia Kozienice - : - Drogowiec Jedlińsk
Błonianka Błonie - : - Broń Radom
Znicz II Pruszków - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-10-28 Mszczonowianka Mszczonów - : - Mazur Karczew
Kolejka:   14 - 4/5 listopada
Wilga Garwolin - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom - : - Znicz II Pruszków
Drogowiec Jedlińsk - : - Błonianka Błonie
Oskar Przysucha - : - Mszczonowianka Mszczonów
Sparta Jazgarzew - : - Pilica Białobrzegi
LKS Promna - : - MKS Piaseczno
Perła Złotokłos - : - Naprzód Skórzec
2017-11-04 Mazur Karczew - : - Energia Kozienice
Kolejka:   15 - 11/12 listopada
Naprzód Skórzec - : - Wilga Garwolin
MKS Piaseczno - : - Perła Złotokłos
Pilica Białobrzegi - : - LKS Promna
Mszczonowianka Mszczonów - : - Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice - : - Oskar Przysucha
Znicz II Pruszków - : - Drogowiec Jedlińsk
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Broń Radom
2017-11-11 Błonianka Błonie - : - Mazur Karczew
 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.