DRUŻYNAMazur Karczew
Mazowiecka IV Liga Seniorów gr.Południowa
2017 / 2018
Kolejka:   1 - 12/13 sierpnia
2017-08-12 11:00 Sparta Jazgarzew 3 : 2 Energia Kozienice
2017-08-12 15:00 Oskar Przysucha 5 : 1 Błonianka Błonie
2017-08-12 16:00 Mazur Karczew 5 : 0 Znicz II Pruszków
2017-08-12 16:00 Perła Złotokłos 1 : 3 Pilica Białobrzegi
2017-08-12 17:00 Broń Radom 7 : 0 Wilga Garwolin
2017-08-12 17:00 Naprzód Skórzec 1 : 4 MKS Piaseczno
2017-08-13 16:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-08-13 16:00 LKS Promna 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka:   2 - 19/20 sierpnia
2017-08-18 17:30 Błonianka Błonie 1 : 2 Sparta Jazgarzew
2017-08-19 12:00 Energia Kozienice 2 : 0 LKS Promna
2017-08-19 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Perła Złotokłos
2017-08-19 15:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Mazur Karczew
2017-08-19 17:00 Wilga Garwolin 0 : 0 MKS Piaseczno
2017-08-19 17:00 Pilica Białobrzegi 3 : 0 Naprzód Skórzec
2017-08-19 17:00 Broń Radom 1 : 1 Drogowiec Jedlińsk
2017-08-20 11:00 Znicz II Pruszków 3 : 3 Oskar Przysucha
Kolejka:   3 - 26/27 sierpnia
2017-08-26 11:00 Oskar Przysucha 1 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-08-26 11:00 Sparta Jazgarzew 4 : 1 Znicz II Pruszków
2017-08-26 13:00 MKS Piaseczno 2 : 3 Pilica Białobrzegi
2017-08-26 16:00 Mazur Karczew 1 : 1 Broń Radom
2017-08-26 16:00 Perła Złotokłos 2 : 0 Energia Kozienice
2017-08-26 17:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 1 Wilga Garwolin
2017-08-26 17:00 LKS Promna 0 : 2 Błonianka Błonie
2017-08-26 17:00 Naprzód Skórzec 3 : 5 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka:   4 - 30 sierpnia
2017-08-30 16:00 Znicz II Pruszków 6 : 0 LKS Promna
2017-08-30 17:00 Drogowiec Jedlińsk 2 : 2 Mazur Karczew
2017-08-30 17:00 Energia Kozienice 5 : 1 Naprzód Skórzec
2017-08-30 17:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 2 Sparta Jazgarzew
2017-08-30 17:30 Wilga Garwolin 0 : 4 Pilica Białobrzegi
2017-08-30 17:30 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 MKS Piaseczno
2017-08-30 17:30 Błonianka Błonie 8 : 0 Perła Złotokłos
2017-08-30 18:00 Broń Radom 2 : 4 Oskar Przysucha
Kolejka:   5 - 2/3 września
2017-09-02 12:00 MKS Piaseczno 1 : 2 Energia Kozienice
2017-09-02 14:00 Oskar Przysucha 2 : 1 Drogowiec Jedlińsk
2017-09-02 16:00 Perła Złotokłos 0 : 0 Znicz II Pruszków
2017-09-02 17:00 Naprzód Skórzec 3 : 0 Błonianka Błonie
2017-09-02 17:00 LKS Promna 1 : 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-09-03 16:00 Pilica Białobrzegi 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
2017-09-03 16:30 Mazur Karczew 1 : 0 Wilga Garwolin
2017-09-03 17:00 Sparta Jazgarzew 0 : 3 Broń Radom
Kolejka:   6 - 9/10 września
2017-09-09 11:00 Błonianka Błonie 3 : 0 MKS Piaseczno
2017-09-09 12:00 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Energia Kozienice
2017-09-09 13:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 : 0 Perła Złotokłos
2017-09-09 16:00 Mazur Karczew 1 : 1 Oskar Przysucha
2017-09-09 16:00 LKS Promna 0 : 6 Broń Radom
2017-09-09 16:30 Wilga Garwolin 3 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2017-09-10 12:00 Znicz II Pruszków 0 : 0 Naprzód Skórzec
2017-09-10 16:00 Drogowiec Jedlińsk 4 : 2 Sparta Jazgarzew
Kolejka:   7 - 16/17 września
2017-09-16 11:00 MKS Piaseczno 2 : 0 Znicz II Pruszków
2017-09-16 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Energia Kozienice
2017-09-16 13:00 Oskar Przysucha 0 : 1 Wilga Garwolin
2017-09-16 16:00 LKS Promna 1 : 2 Drogowiec Jedlińsk
2017-09-16 16:00 Pilica Białobrzegi 0 : 1 Błonianka Błonie
2017-09-16 16:30 Naprzód Skórzec 0 : 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-09-17 11:00 Perła Złotokłos 0 : 2 Broń Radom
2017-09-17 16:00 Sparta Jazgarzew 3 : 6 Mazur Karczew
Kolejka:   8 - 23/24 września
2017-09-22 18:00 Broń Radom 2 : 1 Naprzód Skórzec
2017-09-23 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Błonianka Błonie
2017-09-23 12:30 Znicz II Pruszków 1 : 2 Pilica Białobrzegi
2017-09-23 13:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 3 MKS Piaseczno
2017-09-23 16:00 Mazur Karczew 1 : 1 LKS Promna
2017-09-23 16:00 Wilga Garwolin 1 : 2 Energia Kozienice
2017-09-23 16:00 Drogowiec Jedlińsk 2 : 0 Perła Złotokłos
2017-09-23 16:00 Oskar Przysucha 0 : 2 Sparta Jazgarzew
Kolejka:   9 - 30 września/1 paź.
2017-09-30 11:00 Sparta Jazgarzew 2 : 3 Wilga Garwolin
2017-09-30 12:00 Energia Kozienice 1 : 1 Błonianka Błonie
2017-09-30 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Znicz II Pruszków
2017-09-30 13:00 LKS Promna 1 : 6 Oskar Przysucha
2017-09-30 15:00 Pilica Białobrzegi 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-09-30 16:00 Perła Złotokłos 1 : 2 Mazur Karczew
2017-09-30 16:00 Naprzód Skórzec 1 : 5 Drogowiec Jedlińsk
2017-09-30 16:00 MKS Piaseczno 1 : 1 Broń Radom
Kolejka:   10 - 7/8 października
2017-10-07 11:00 Sparta Jazgarzew 2 : 1 LKS Promna
2017-10-07 13:00 Oskar Przysucha 4 : 0 Perła Złotokłos
2017-10-07 15:00 Mazur Karczew 4 : 1 Naprzód Skórzec
2017-10-07 15:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2017-10-07 15:00 Drogowiec Jedlińsk 3 : 1 MKS Piaseczno
2017-10-07 15:30 Wilga Garwolin 4 : 2 Błonianka Błonie
2017-10-07 17:00 Broń Radom 3 : 2 Pilica Białobrzegi
2017-10-08 11:30 Znicz II Pruszków 1 : 2 Energia Kozienice
Kolejka:   11 - 14/15 października
2017-10-14 11:00 Błonianka Błonie 3 : 1 Znicz II Pruszków
2017-10-14 12:00 Energia Kozienice 0 : 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-10-14 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 3 Broń Radom
2017-10-14 15:00 LKS Promna 1 : 2 Wilga Garwolin
2017-10-14 15:00 Pilica Białobrzegi 2 : 0 Drogowiec Jedlińsk
2017-10-14 15:30 MKS Piaseczno 3 : 1 Mazur Karczew
2017-10-14 15:30 Naprzód Skórzec 2 : 4 Oskar Przysucha
2017-10-14 16:00 Perła Złotokłos 0 : 6 Sparta Jazgarzew
Kolejka:   12 - 21/22 października
2017-10-21 11:00 Sparta Jazgarzew 6 : 2 Naprzód Skórzec
2017-10-21 14:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 3 Błonianka Błonie
2017-10-21 14:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
2017-10-21 14:00 Oskar Przysucha 0 : 0 MKS Piaseczno
2017-10-21 15:00 Mazur Karczew 0 : 0 Pilica Białobrzegi
2017-10-21 15:00 Broń Radom 3 : 2 Energia Kozienice
2017-10-22 11:00 LKS Promna 2 : 2 Perła Złotokłos
2017-10-22 14:00 Wilga Garwolin 1 : 2 Znicz II Pruszków
Kolejka:   13 - 28/29 października
2017-10-28 11:00 Naprzód Skórzec 2 : 6 LKS Promna
2017-10-28 11:00 MKS Piaseczno 0 : 1 Sparta Jazgarzew
2017-10-28 11:00 Błonianka Błonie 4 : 3 Broń Radom
2017-10-28 12:00 Energia Kozienice 3 : 1 Drogowiec Jedlińsk
2017-10-28 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 Mazur Karczew
2017-10-28 13:00 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Oskar Przysucha
2017-10-28 15:00 Perła Złotokłos 1 : 1 Wilga Garwolin
2017-10-29 11:00 Znicz II Pruszków 2 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka:   14 - 4/5 listopada
2017-11-04 LKS Promna 3 : 0 MKS Piaseczno
2017-11-04 11:00 Oskar Przysucha 4 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
2017-11-04 11:00 Pilica Białobrzegi 2 : 0 Sparta Jazgarzew
2017-11-04 13:00 Mazur Karczew 2 : 3 Energia Kozienice
2017-11-04 13:30 Wilga Garwolin 2 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-11-04 17:00 Broń Radom 3 : 0 Znicz II Pruszków
2017-11-05 11:00 Perła Złotokłos 1 : 1 Naprzód Skórzec
2017-11-05 13:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 1 Błonianka Błonie
Kolejka:   15 - 11/12 listopada
2017-11-11 11:00 Błonianka Błonie 1 : 3 Mazur Karczew
2017-11-11 11:00 Naprzód Skórzec 4 : 3 Wilga Garwolin
2017-11-11 11:00 Energia Kozienice 3 : 2 Oskar Przysucha
2017-11-11 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 0 Sparta Jazgarzew
2017-11-11 13:00 MKS Piaseczno 4 : 2 Perła Złotokłos
2017-11-11 13:00 Pilica Białobrzegi 4 : 0 LKS Promna
2017-11-12 12:00 Znicz II Pruszków 2 : 1 Drogowiec Jedlińsk
2017-11-12 13:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 0 Broń Radom
Kolejka:   16 - 17/18 marca
2018-03-17 11:00 Błonianka Błonie 2 : 0 Oskar Przysucha
2018-03-17 13:00 MKS Piaseczno 4 : 0 Naprzód Skórzec
2018-03-18 12:00 Znicz II Pruszków 0 : 4 Mazur Karczew
2018-03-24 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 LKS Promna
2018-04-04 17:00 Pilica Białobrzegi 2 : 0 Perła Złotokłos
2018-04-11 17:00 Wilga Garwolin 0 : 0 Broń Radom
2018-04-11 17:00 Energia Kozienice 1 : 0 Sparta Jazgarzew
2018-04-18 17:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Drogowiec Jedlińsk
Kolejka:   17 - 24/25 marca
2018-03-24 13:00 MKS Piaseczno 10 : 1 Wilga Garwolin
2018-03-24 15:00 Mazur Karczew 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-03-25 11:00 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Błonianka Błonie
2018-04-18 17:00 Perła Złotokłos 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2018-04-18 17:00 Oskar Przysucha 3 : 0 Znicz II Pruszków
2018-04-25 17:00 Naprzód Skórzec - : - Pilica Białobrzegi
2018-04-25 17:30 LKS Promna - : - Energia Kozienice
2018-05-02 18:00 Drogowiec Jedlińsk - : - Broń Radom
Kolejka:   18 - 30/31 marca
2018-03-30 15:00 Znicz II Pruszków 0 : 1 Sparta Jazgarzew
2018-03-30 15:00 Pilica Białobrzegi 2 : 2 MKS Piaseczno
2018-03-30 16:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 0 Oskar Przysucha
2018-03-30 16:30 Energia Kozienice 4 : 0 Perła Złotokłos
2018-03-30 18:00 Broń Radom 4 : 0 Mazur Karczew
2018-03-31 11:00 Błonianka Błonie 0 : 0 LKS Promna
2018-03-31 12:00 Wilga Garwolin 1 : 2 Drogowiec Jedlińsk
2018-03-31 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka:   19 - 7/8 kwietnia
2018-04-07 11:00 MKS Piaseczno 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2018-04-07 11:00 Naprzód Skórzec 0 : 4 Energia Kozienice
2018-04-07 11:00 Oskar Przysucha 3 : 1 Broń Radom
2018-04-07 15:00 Pilica Białobrzegi 0 : 0 Wilga Garwolin
2018-04-07 15:00 LKS Promna 1 : 1 Znicz II Pruszków
2018-04-07 16:00 Mazur Karczew 2 : 1 Drogowiec Jedlińsk
2018-04-07 16:30 Perła Złotokłos 0 : 1 Błonianka Błonie
2018-04-08 11:00 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka:   20 - 14/15 kwietnia
2018-04-14 11:00 Błonianka Błonie 5 : 0 Naprzód Skórzec
2018-04-14 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 Pilica Białobrzegi
2018-04-14 13:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 0 LKS Promna
2018-04-14 15:00 Energia Kozienice 1 : 3 MKS Piaseczno
2018-04-14 15:45 Znicz II Pruszków 0 : 1 Perła Złotokłos
2018-04-14 16:00 Wilga Garwolin 2 : 1 Mazur Karczew
2018-04-14 16:00 Drogowiec Jedlińsk 1 : 3 Oskar Przysucha
2018-04-14 17:00 Broń Radom 3 : 2 Sparta Jazgarzew
Kolejka:   21 - 21/22 kwietnia
2018-04-21 11:00 Oskar Przysucha 0 : 1 Mazur Karczew
2018-04-21 11:00 Sparta Jazgarzew 0 : 2 Drogowiec Jedlińsk
2018-04-21 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Wilga Garwolin
2018-04-21 14:00 Energia Kozienice 2 : 0 Pilica Białobrzegi
2018-04-21 16:00 Naprzód Skórzec 0 : 3 Znicz II Pruszków
2018-04-21 17:00 MKS Piaseczno 1 : 5 Błonianka Błonie
2018-04-21 17:00 Perła Złotokłos 0 : 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-04-22 12:00 Broń Radom 2 : 0 LKS Promna
Kolejka:   22 - 28/29 kwietnia
2018-04-28 11:00 Błonianka Błonie - : - Pilica Białobrzegi
2018-04-28 11:15 Znicz II Pruszków - : - MKS Piaseczno
2018-04-28 14:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Naprzód Skórzec
2018-04-28 15:00 Energia Kozienice - : - Mszczonowianka Mszczonów
2018-04-28 16:00 Mazur Karczew - : - Sparta Jazgarzew
2018-04-28 17:00 Wilga Garwolin - : - Oskar Przysucha
2018-04-28 17:00 Broń Radom - : - Perła Złotokłos
2018-04-29 16:00 Drogowiec Jedlińsk - : - LKS Promna
Kolejka:   23 - 5/6 maja
2018-05-05 11:00 Sparta Jazgarzew - : - Oskar Przysucha
2018-05-05 12:00 Energia Kozienice - : - Wilga Garwolin
2018-05-05 17:00 MKS Piaseczno - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-05-05 17:00 Naprzód Skórzec - : - Broń Radom
2018-05-05 17:00 Perła Złotokłos - : - Drogowiec Jedlińsk
2018-05-06 11:00 Błonianka Błonie - : - Mszczonowianka Mszczonów
2018-05-06 15:00 Pilica Białobrzegi - : - Znicz II Pruszków
2018-05-06 17:00 LKS Promna - : - Mazur Karczew
Kolejka:   24 - 12/13 maja
Wilga Garwolin - : - Sparta Jazgarzew
Oskar Przysucha - : - LKS Promna
Drogowiec Jedlińsk - : - Naprzód Skórzec
Broń Radom - : - MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Pilica Białobrzegi
Znicz II Pruszków - : - Mszczonowianka Mszczonów
Błonianka Błonie - : - Energia Kozienice
2018-05-12 14:00 Mazur Karczew - : - Perła Złotokłos
Kolejka:   25 - 16 maja
Błonianka Błonie - : - Wilga Garwolin
Energia Kozienice - : - Znicz II Pruszków
Mszczonowianka Mszczonów - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - : - Broń Radom
MKS Piaseczno - : - Drogowiec Jedlińsk
Perła Złotokłos - : - Oskar Przysucha
LKS Promna - : - Sparta Jazgarzew
2018-05-16 17:30 Naprzód Skórzec - : - Mazur Karczew
Kolejka:   26 - 19/20 maja
Wilga Garwolin - : - LKS Promna
Sparta Jazgarzew - : - Perła Złotokłos
Oskar Przysucha - : - Naprzód Skórzec
Drogowiec Jedlińsk - : - Pilica Białobrzegi
Broń Radom - : - Mszczonowianka Mszczonów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Energia Kozienice
Znicz II Pruszków - : - Błonianka Błonie
2018-05-19 17:00 Mazur Karczew - : - MKS Piaseczno
Kolejka:   27 - 26/27 maja
Znicz II Pruszków - : - Wilga Garwolin
Błonianka Błonie - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Energia Kozienice - : - Broń Radom
Mszczonowianka Mszczonów - : - Drogowiec Jedlińsk
MKS Piaseczno - : - Oskar Przysucha
Naprzód Skórzec - : - Sparta Jazgarzew
Perła Złotokłos - : - LKS Promna
2018-05-26 17:00 Pilica Białobrzegi - : - Mazur Karczew
Kolejka:   28 - 2/3 czerwca
Wilga Garwolin - : - Perła Złotokłos
LKS Promna - : - Naprzód Skórzec
Sparta Jazgarzew - : - MKS Piaseczno
Oskar Przysucha - : - Pilica Białobrzegi
Drogowiec Jedlińsk - : - Energia Kozienice
Broń Radom - : - Błonianka Błonie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Znicz II Pruszków
2018-06-02 17:00 Mazur Karczew - : - Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka:   29 - 9 czerwca
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków - : - Broń Radom
Błonianka Błonie - : - Drogowiec Jedlińsk
Mszczonowianka Mszczonów - : - Oskar Przysucha
Sparta Jazgarzew - : - Pilica Białobrzegi
MKS Piaseczno - : - LKS Promna
Naprzód Skórzec - : - Perła Złotokłos
2018-06-09 17:00 Energia Kozienice - : - Mazur Karczew
Kolejka:   30 - 16 czerwca
Wilga Garwolin - : - Naprzód Skórzec
Perła Złotokłos - : - MKS Piaseczno
LKS Promna - : - Pilica Białobrzegi
Sparta Jazgarzew - : - Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha - : - Energia Kozienice
Drogowiec Jedlińsk - : - Znicz II Pruszków
Broń Radom - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-06-16 17:00 Mazur Karczew - : - Błonianka Błonie
 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.