DRUŻYNAMazur Karczew
Mazowiecka IV Liga Seniorów gr.Południowa
2017 / 2018
Kolejka:   1 - 12/13 sierpnia
2017-08-12 11:00 Sparta Jazgarzew 3 : 2 Energia Kozienice
2017-08-12 15:00 Oskar Przysucha 5 : 1 Błonianka Błonie
2017-08-12 16:00 Mazur Karczew 5 : 0 Znicz II Pruszków
2017-08-12 16:00 Perła Złotokłos 1 : 3 Pilica Białobrzegi
2017-08-12 17:00 Broń Radom 7 : 0 Wilga Garwolin
2017-08-12 17:00 Naprzód Skórzec 1 : 4 MKS Piaseczno
2017-08-13 16:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-08-13 16:00 LKS Promna 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka:   2 - 19/20 sierpnia
2017-08-18 17:30 Błonianka Błonie 1 : 2 Sparta Jazgarzew
2017-08-19 12:00 Energia Kozienice 2 : 0 LKS Promna
2017-08-19 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Perła Złotokłos
2017-08-19 15:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Mazur Karczew
2017-08-19 17:00 Wilga Garwolin 0 : 0 MKS Piaseczno
2017-08-19 17:00 Pilica Białobrzegi 3 : 0 Naprzód Skórzec
2017-08-19 17:00 Broń Radom 1 : 1 Drogowiec Jedlińsk
2017-08-20 11:00 Znicz II Pruszków 3 : 3 Oskar Przysucha
Kolejka:   3 - 26/27 sierpnia
2017-08-26 11:00 Oskar Przysucha 1 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-08-26 11:00 Sparta Jazgarzew 4 : 1 Znicz II Pruszków
2017-08-26 13:00 MKS Piaseczno 2 : 3 Pilica Białobrzegi
2017-08-26 16:00 Mazur Karczew 1 : 1 Broń Radom
2017-08-26 16:00 Perła Złotokłos 2 : 0 Energia Kozienice
2017-08-26 17:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 1 Wilga Garwolin
2017-08-26 17:00 LKS Promna 0 : 2 Błonianka Błonie
2017-08-26 17:00 Naprzód Skórzec 3 : 5 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka:   4 - 30 sierpnia
2017-08-30 16:00 Znicz II Pruszków 6 : 0 LKS Promna
2017-08-30 17:00 Drogowiec Jedlińsk 2 : 2 Mazur Karczew
2017-08-30 17:00 Energia Kozienice 5 : 1 Naprzód Skórzec
2017-08-30 17:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 2 Sparta Jazgarzew
2017-08-30 17:30 Wilga Garwolin 0 : 4 Pilica Białobrzegi
2017-08-30 17:30 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 MKS Piaseczno
2017-08-30 17:30 Błonianka Błonie 8 : 0 Perła Złotokłos
2017-08-30 18:00 Broń Radom 2 : 4 Oskar Przysucha
Kolejka:   5 - 2/3 września
2017-09-02 12:00 MKS Piaseczno 1 : 2 Energia Kozienice
2017-09-02 14:00 Oskar Przysucha 2 : 1 Drogowiec Jedlińsk
2017-09-02 16:00 Perła Złotokłos 0 : 0 Znicz II Pruszków
2017-09-02 17:00 Naprzód Skórzec 3 : 0 Błonianka Błonie
2017-09-02 17:00 LKS Promna 1 : 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-09-03 16:00 Pilica Białobrzegi 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
2017-09-03 16:30 Mazur Karczew 1 : 0 Wilga Garwolin
2017-09-03 17:00 Sparta Jazgarzew 0 : 3 Broń Radom
Kolejka:   6 - 9/10 września
2017-09-09 11:00 Błonianka Błonie 3 : 0 MKS Piaseczno
2017-09-09 12:00 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Energia Kozienice
2017-09-09 13:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 : 0 Perła Złotokłos
2017-09-09 16:00 Mazur Karczew 1 : 1 Oskar Przysucha
2017-09-09 16:00 LKS Promna 0 : 6 Broń Radom
2017-09-09 16:30 Wilga Garwolin 3 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2017-09-10 12:00 Znicz II Pruszków 0 : 0 Naprzód Skórzec
2017-09-10 16:00 Drogowiec Jedlińsk 4 : 2 Sparta Jazgarzew
Kolejka:   7 - 16/17 września
2017-09-16 11:00 MKS Piaseczno 2 : 0 Znicz II Pruszków
2017-09-16 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Energia Kozienice
2017-09-16 13:00 Oskar Przysucha 0 : 1 Wilga Garwolin
2017-09-16 16:00 LKS Promna 1 : 2 Drogowiec Jedlińsk
2017-09-16 16:00 Pilica Białobrzegi 0 : 1 Błonianka Błonie
2017-09-16 16:30 Naprzód Skórzec 0 : 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-09-17 11:00 Perła Złotokłos 0 : 2 Broń Radom
2017-09-17 16:00 Sparta Jazgarzew 3 : 6 Mazur Karczew
Kolejka:   8 - 23/24 września
2017-09-22 18:00 Broń Radom - : - Naprzód Skórzec
2017-09-23 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - : - Błonianka Błonie
2017-09-23 12:30 Znicz II Pruszków - : - Pilica Białobrzegi
2017-09-23 13:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - MKS Piaseczno
2017-09-23 16:00 Mazur Karczew - : - LKS Promna
2017-09-23 16:00 Wilga Garwolin - : - Energia Kozienice
2017-09-23 16:00 Drogowiec Jedlińsk - : - Perła Złotokłos
2017-09-23 16:00 Oskar Przysucha - : - Sparta Jazgarzew
Kolejka:   9 - 30 września/1 paź.
2017-09-30 LKS Promna - : - Oskar Przysucha
2017-09-30 11:00 Sparta Jazgarzew - : - Wilga Garwolin
2017-09-30 12:00 Energia Kozienice - : - Błonianka Błonie
2017-09-30 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - : - Znicz II Pruszków
2017-09-30 16:00 Perła Złotokłos - : - Mazur Karczew
2017-09-30 16:00 Naprzód Skórzec - : - Drogowiec Jedlińsk
2017-09-30 16:00 MKS Piaseczno - : - Broń Radom
2017-09-30 16:00 Pilica Białobrzegi - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka:   10 - 7/8 października
2017-10-07 Znicz II Pruszków - : - Energia Kozienice
2017-10-07 Oskar Przysucha - : - Perła Złotokłos
2017-10-07 11:00 Sparta Jazgarzew - : - LKS Promna
2017-10-07 15:00 Mazur Karczew - : - Naprzód Skórzec
2017-10-07 15:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Mszczonowianka Mszczonów
2017-10-07 15:30 Wilga Garwolin - : - Błonianka Błonie
2017-10-07 17:00 Broń Radom - : - Pilica Białobrzegi
2017-10-08 15:00 Drogowiec Jedlińsk - : - MKS Piaseczno
Kolejka:   11 - 14/15 października
2017-10-14 MKS Piaseczno - : - Mazur Karczew
2017-10-14 LKS Promna - : - Wilga Garwolin
2017-10-14 Mszczonowianka Mszczonów - : - Broń Radom
2017-10-14 Błonianka Błonie - : - Znicz II Pruszków
2017-10-14 12:00 Energia Kozienice - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-10-14 15:00 Pilica Białobrzegi - : - Drogowiec Jedlińsk
2017-10-14 15:30 Naprzód Skórzec - : - Oskar Przysucha
2017-10-14 16:00 Perła Złotokłos - : - Sparta Jazgarzew
Kolejka:   12 - 21/22 października
2017-10-21 Wilga Garwolin - : - Znicz II Pruszków
2017-10-21 Oskar Przysucha - : - MKS Piaseczno
2017-10-21 LKS Promna - : - Perła Złotokłos
2017-10-21 11:00 Sparta Jazgarzew - : - Naprzód Skórzec
2017-10-21 14:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Błonianka Błonie
2017-10-21 14:00 Drogowiec Jedlińsk - : - Mszczonowianka Mszczonów
2017-10-21 15:00 Mazur Karczew - : - Pilica Białobrzegi
2017-10-21 15:00 Broń Radom - : - Energia Kozienice
Kolejka:   13 - 28/29 października
2017-10-28 Mszczonowianka Mszczonów - : - Mazur Karczew
2017-10-28 MKS Piaseczno - : - Sparta Jazgarzew
2017-10-28 Błonianka Błonie - : - Broń Radom
2017-10-28 Znicz II Pruszków - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-10-28 11:00 Naprzód Skórzec - : - LKS Promna
2017-10-28 12:00 Energia Kozienice - : - Drogowiec Jedlińsk
2017-10-28 13:00 Pilica Białobrzegi - : - Oskar Przysucha
2017-10-28 15:00 Perła Złotokłos - : - Wilga Garwolin
Kolejka:   14 - 4/5 listopada
2017-11-04 Oskar Przysucha - : - Mszczonowianka Mszczonów
2017-11-04 LKS Promna - : - MKS Piaseczno
2017-11-04 11:00 Sparta Jazgarzew - : - Pilica Białobrzegi
2017-11-04 13:00 Mazur Karczew - : - Energia Kozienice
2017-11-04 13:30 Wilga Garwolin - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-11-04 13:30 Perła Złotokłos - : - Naprzód Skórzec
2017-11-04 15:00 Broń Radom - : - Znicz II Pruszków
2017-11-05 13:00 Drogowiec Jedlińsk - : - Błonianka Błonie
Kolejka:   15 - 11/12 listopada
2017-11-11 Błonianka Błonie - : - Mazur Karczew
2017-11-11 MKS Piaseczno - : - Perła Złotokłos
2017-11-11 Mszczonowianka Mszczonów - : - Sparta Jazgarzew
2017-11-11 Znicz II Pruszków - : - Drogowiec Jedlińsk
2017-11-11 11:00 Naprzód Skórzec - : - Wilga Garwolin
2017-11-11 11:00 Energia Kozienice - : - Oskar Przysucha
2017-11-11 13:00 Pilica Białobrzegi - : - LKS Promna
2017-11-11 13:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Broń Radom
 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.