DRUŻYNAMazur II Karczew
Warszawska Liga Okręgowa Seniorów gr.1
2019 / 2020
Kolejka:   1 - 14 sierpnia
2019-08-14 15:30 Polonia II Warszawa 2 : 2 Escola Varsovia
2019-08-14 18:00 Marcovia Marki 9 : 0 Wisła Dziecinów
2019-08-14 19:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 3 : 4 Dąb Wieliszew
2019-08-14 19:00 Bug Wyszków 2 : 1 Mazur Radzymin
2019-08-15 16:00 Wicher Kobyłka 2 : 1 Sokół Serock
2019-08-21 18:00 Victoria II Sulejówek 0 : 2 Mazur II Karczew
2019-08-28 17:00 Olimpia Warszawa 0 : 1 Agape Białołęka Warszawa
2019-08-28 17:30 Wisła Jabłonna 3 : 6 Legionovia II Legionowo
Kolejka:   2 - 17/18 sierpnia
2019-08-17 11:00 Olimpia Warszawa 4 : 2 Wisła Dziecinów
2019-08-17 12:00 Marcovia Marki 1 : 0 Polonia II Warszawa
2019-08-17 16:00 Mazur Radzymin 8 : 1 Wisła Jabłonna
2019-08-17 17:30 Dąb Wieliszew 7 : 1 Victoria II Sulejówek
2019-08-18 13:00 Agape Białołęka Warszawa 1 : 4 Legionovia II Legionowo
2019-08-18 14:00 Mazur II Karczew 4 : 1 Wicher Kobyłka
2019-08-18 15:00 Sokół Serock 2 : 3 Bug Wyszków
2019-08-18 17:00 Escola Varsovia 3 : 3 Świt II Nowy Dwór Maz.
Kolejka:   3 - 24/25 sierpnia
2019-08-24 16:00 Wicher Kobyłka 0 : 1 Dąb Wieliszew
2019-08-24 19:00 Bug Wyszków 3 : 0 Mazur II Karczew
2019-08-25 11:00 Legionovia II Legionowo 5 : 2 Mazur Radzymin
2019-08-25 11:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 1 Marcovia Marki
2019-08-25 14:00 Wisła Dziecinów 0 : 4 Agape Białołęka Warszawa
2019-08-25 17:00 Victoria II Sulejówek 2 : 10 Escola Varsovia
2019-08-25 17:00 Wisła Jabłonna 2 : 2 Sokół Serock
2019-08-25 18:00 Polonia II Warszawa 5 : 2 Olimpia Warszawa
Kolejka:   4 - 31 sierpnia / 1 września
2019-08-31 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-08-31 11:00 Agape Białołęka Warszawa 1 : 2 Mazur Radzymin
2019-08-31 12:00 Marcovia Marki 4 : 0 Victoria II Sulejówek
2019-08-31 12:00 Dąb Wieliszew 0 : 2 Bug Wyszków
2019-08-31 13:00 Sokół Serock 3 : 4 Legionovia II Legionowo
2019-08-31 16:00 Wisła Dziecinów 4 : 1 Polonia II Warszawa
2019-09-01 16:00 Mazur II Karczew 3 : 1 Wisła Jabłonna
2019-09-01 17:00 Escola Varsovia 5 : 0 Wicher Kobyłka
Kolejka:   5 - 7/8 września
2019-09-06 20:00 Mazur Radzymin 3 : 3 Sokół Serock
2019-09-07 12:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 3 : 1 Wisła Dziecinów
2019-09-07 15:00 Victoria II Sulejówek 1 : 1 Olimpia Warszawa
2019-09-07 15:00 Bug Wyszków 1 : 1 Escola Varsovia
2019-09-07 16:00 Wicher Kobyłka 0 : 2 Marcovia Marki
2019-09-08 11:00 Legionovia II Legionowo 8 : 0 Mazur II Karczew
2019-09-08 16:30 Wisła Jabłonna 2 : 3 Dąb Wieliszew
2019-09-08 18:00 Polonia II Warszawa 0 : 1 Agape Białołęka Warszawa
Kolejka:   6 - 14/15 września
2019-09-14 10:00 Agape Białołęka Warszawa 1 : 1 Sokół Serock
2019-09-14 11:00 Olimpia Warszawa 3 : 2 Wicher Kobyłka
2019-09-14 13:00 Marcovia Marki 3 : 0 Bug Wyszków
2019-09-14 13:00 Wisła Dziecinów 3 : 6 Victoria II Sulejówek
2019-09-14 17:30 Dąb Wieliszew 3 : 2 Legionovia II Legionowo
2019-09-15 16:00 Mazur II Karczew 2 : 1 Mazur Radzymin
2019-09-15 17:00 Escola Varsovia 7 : 0 Wisła Jabłonna
2019-09-15 18:00 Polonia II Warszawa 0 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
Kolejka:   7 - 21/22 września
2019-09-20 20:00 Wicher Kobyłka 7 : 0 Wisła Dziecinów
2019-09-21 10:00 Victoria II Sulejówek 1 : 5 Polonia II Warszawa
2019-09-21 12:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 4 : 1 Agape Białołęka Warszawa
2019-09-21 13:00 Sokół Serock 2 : 1 Mazur II Karczew
2019-09-21 14:30 Mazur Radzymin 2 : 2 Dąb Wieliszew
2019-09-21 19:00 Bug Wyszków 1 : 0 Olimpia Warszawa
2019-09-22 11:00 Legionovia II Legionowo 3 : 2 Escola Varsovia
2019-09-22 16:00 Wisła Jabłonna 3 : 5 Marcovia Marki
Kolejka:   8 - 28/29 września
2019-09-28 10:00 Agape Białołęka Warszawa 3 : 0 Mazur II Karczew
2019-09-28 11:00 Dąb Wieliszew 2 : 0 Sokół Serock
2019-09-28 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 3 Wisła Jabłonna
2019-09-28 13:00 Marcovia Marki 7 : 5 Legionovia II Legionowo
2019-09-29 11:00 Escola Varsovia 6 : 0 Mazur Radzymin
2019-09-29 12:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 3 : 0 Victoria II Sulejówek
2019-09-29 16:00 Wisła Dziecinów 1 : 3 Bug Wyszków
2019-09-29 18:00 Polonia II Warszawa 3 : 4 Wicher Kobyłka
Kolejka:   9 - 5/6 października
2019-10-05 11:00 Wicher Kobyłka 0 : 3 Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-10-05 15:00 Bug Wyszków 3 : 2 Polonia II Warszawa
2019-10-06 11:00 Legionovia II Legionowo 4 : 2 Olimpia Warszawa
2019-10-06 14:00 Mazur II Karczew 0 : 0 Dąb Wieliszew
2019-10-06 14:15 Mazur Radzymin 1 : 3 Marcovia Marki
2019-10-06 15:30 Wisła Jabłonna 4 : 5 Wisła Dziecinów
2019-10-06 16:00 Victoria II Sulejówek 1 : 2 Agape Białołęka Warszawa
2019-10-06 18:00 Sokół Serock 1 : 5 Escola Varsovia
Kolejka:   10 - 12/13 października
2019-10-12 11:00 Agape Białołęka Warszawa 5 : 2 Dąb Wieliszew
2019-10-12 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 0 Mazur Radzymin
2019-10-12 13:00 Marcovia Marki 5 : 3 Sokół Serock
2019-10-12 15:30 Wisła Dziecinów 1 : 4 Legionovia II Legionowo
2019-10-13 11:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 6 : 1 Bug Wyszków
2019-10-13 12:00 Escola Varsovia 5 : 2 Mazur II Karczew
2019-10-13 18:00 Polonia II Warszawa 2 : 0 Wisła Jabłonna
2019-10-13 18:00 Victoria II Sulejówek 0 : 5 Wicher Kobyłka
Kolejka:   11 - 19/20 października
2019-10-19 12:00 Dąb Wieliszew 1 : 4 Escola Varsovia
2019-10-19 14:00 Wicher Kobyłka 0 : 3 Agape Białołęka Warszawa
2019-10-19 15:00 Bug Wyszków 5 : 0 Victoria II Sulejówek
2019-10-19 15:00 Wisła Jabłonna 2 : 3 Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-10-20 11:00 Legionovia II Legionowo 1 : 1 Polonia II Warszawa
2019-10-20 15:00 Mazur II Karczew 2 : 1 Marcovia Marki
2019-10-20 18:00 Sokół Serock 3 : 2 Olimpia Warszawa
2019-10-20 18:15 Mazur Radzymin 1 : 5 Wisła Dziecinów
Kolejka:   12 - 26/27 października
2019-10-26 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 0 Mazur II Karczew
2019-10-26 11:00 Agape Białołęka Warszawa 0 : 2 Escola Varsovia
2019-10-26 13:00 Marcovia Marki 5 : 0 Dąb Wieliszew
2019-10-26 13:00 Wicher Kobyłka 0 : 5 Bug Wyszków
2019-10-27 12:00 Victoria II Sulejówek 2 : 5 Wisła Jabłonna
2019-10-27 13:30 Wisła Dziecinów 3 : 3 Sokół Serock
2019-10-27 17:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 1 Legionovia II Legionowo
2019-10-27 18:00 Polonia II Warszawa 2 : 1 Mazur Radzymin
Kolejka:   13 - 2/3 listopada
2019-10-31 11:00 Escola Varsovia 4 : 2 Marcovia Marki
2019-11-02 11:00 Dąb Wieliszew 3 : 2 Olimpia Warszawa
2019-11-02 15:00 Bug Wyszków 3 : 2 Agape Białołęka Warszawa
2019-11-03 11:00 Legionovia II Legionowo 1 : 5 Victoria II Sulejówek
2019-11-03 13:00 Mazur II Karczew 1 : 2 Wisła Dziecinów
2019-11-03 13:30 Wisła Jabłonna 1 : 1 Wicher Kobyłka
2019-11-03 14:00 Mazur Radzymin 2 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-11-03 20:00 Sokół Serock 0 : 1 Polonia II Warszawa
Kolejka:   14 - 9/10 listopada
2019-11-09 10:00 Agape Białołęka Warszawa 0 : 1 Marcovia Marki
2019-11-09 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 4 Escola Varsovia
2019-11-09 12:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 4 : 3 Sokół Serock
2019-11-09 13:30 Victoria II Sulejówek 5 : 2 Mazur Radzymin
2019-11-09 15:00 Wicher Kobyłka 5 : 3 Legionovia II Legionowo
2019-11-09 15:00 Bug Wyszków 7 : 2 Wisła Jabłonna
2019-11-10 14:00 Wisła Dziecinów 2 : 6 Dąb Wieliszew
2019-11-10 20:00 Polonia II Warszawa 2 : 0 Mazur II Karczew
Kolejka:   15 - 16/17 listopada
2019-11-16 11:00 Sokół Serock 6 : 2 Victoria II Sulejówek
2019-11-16 11:00 Dąb Wieliszew 0 : 3 Polonia II Warszawa
2019-11-16 12:00 Mazur Radzymin 3 : 1 Wicher Kobyłka
2019-11-16 13:00 Marcovia Marki 6 : 0 Olimpia Warszawa
2019-11-17 11:00 Legionovia II Legionowo 3 : 0 Bug Wyszków
2019-11-17 12:00 Mazur II Karczew 2 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-11-17 12:00 Escola Varsovia 7 : 1 Wisła Dziecinów
2019-11-17 13:00 Wisła Jabłonna 4 : 0 Agape Białołęka Warszawa
Kontakt z trenerem:
Damian Falkowski
tel. 516-652-033
 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.