DRUŻYNAMazur II Karczew
Warszawska Liga Okręgowa Seniorów gr.1
2018 / 2019
Kolejka:   1 - 11/12 sierpnia
2018-08-11 14:00 Burza Pilawa 2 : 2 Sokół Serock
2018-08-11 17:00 Mazur Radzymin 1 : 1 Escola Varsovia
2018-08-11 18:00 Bug Wyszków 2 : 4 Victoria II Sulejówek
2018-08-12 11:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 2 Dąb Wieliszew
2018-08-12 17:00 Promnik Łaskarzew 2 : 1 Mazur II Karczew
2018-08-12 17:00 Amur Wilga 0 : 3 Marcovia Marki
2018-08-29 17:30 Agape Białołęka Warszawa 1 : 3 Olimpia Warszawa
2018-08-29 20:00 Legionovia II Legionowo 0 : 1 Unia Warszawa
Kolejka:   2 - 15 sierpnia
2018-08-15 10:00 Sokół Serock 1 : 3 Bug Wyszków
2018-08-15 11:00 Olimpia Warszawa 4 : 1 Amur Wilga
2018-08-15 13:00 Dąb Wieliszew 4 : 0 Legionovia II Legionowo
2018-08-15 14:00 Victoria II Sulejówek 1 : 0 Promnik Łaskarzew
2018-08-15 15:00 Escola Varsovia 0 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
2018-08-15 17:00 Agape Białołęka Warszawa 1 : 1 Mazur II Karczew
2018-08-15 18:00 Marcovia Marki 1 : 1 Mazur Radzymin
2018-09-19 20:00 Unia Warszawa 3 : 1 Burza Pilawa
Kolejka:   3 - 18/19 sierpnia
2018-08-18 16:30 Mazur Radzymin 2 : 1 Olimpia Warszawa
2018-08-18 17:00 Mazur II Karczew 1 : 2 Victoria II Sulejówek
2018-08-18 17:00 Burza Pilawa 3 : 1 Dąb Wieliszew
2018-08-19 11:00 Legionovia II Legionowo 1 : 1 Escola Varsovia
2018-08-19 12:00 Amur Wilga 1 : 2 Agape Białołęka Warszawa
2018-08-19 13:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 5 : 0 Marcovia Marki
2018-08-19 17:00 Promnik Łaskarzew 0 : 2 Sokół Serock
2018-08-19 18:00 Bug Wyszków 1 : 3 Unia Warszawa
Kolejka:   4 - 25/26 sierpnia
2018-08-24 18:00 Marcovia Marki 6 : 1 Legionovia II Legionowo
2018-08-25 11:00 Sokół Serock 1 : 0 Mazur II Karczew
2018-08-25 11:00 Escola Varsovia 3 : 0 Burza Pilawa
2018-08-25 11:00 Olimpia Warszawa 1 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
2018-08-25 16:00 Unia Warszawa 3 : 1 Promnik Łaskarzew
2018-08-25 16:00 Dąb Wieliszew 1 : 1 Bug Wyszków
2018-08-26 12:30 Mazur Radzymin 5 : 1 Amur Wilga
2018-08-26 17:00 Agape Białołęka Warszawa 5 : 4 Victoria II Sulejówek
Kolejka:   5 - 1/2 września
2018-09-01 11:00 Burza Pilawa 0 : 0 Marcovia Marki
2018-09-01 12:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 9 : 0 Amur Wilga
2018-09-01 17:00 Mazur Radzymin 2 : 1 Agape Białołęka Warszawa
2018-09-01 18:00 Bug Wyszków 2 : 1 Escola Varsovia
2018-09-02 10:00 Victoria II Sulejówek 0 : 0 Sokół Serock
2018-09-02 11:00 Legionovia II Legionowo 1 : 5 Olimpia Warszawa
2018-09-02 15:00 Mazur II Karczew 0 : 0 Unia Warszawa
2018-09-02 17:00 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Dąb Wieliszew
Kolejka:   6 - 8/9 września
2018-09-08 10:00 Agape Białołęka Warszawa 1 : 1 Sokół Serock
2018-09-08 11:00 Olimpia Warszawa 3 : 0 Burza Pilawa
2018-09-08 16:00 Dąb Wieliszew 4 : 1 Mazur II Karczew
2018-09-08 16:30 Mazur Radzymin 0 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
2018-09-09 10:00 Victoria II Sulejówek 1 : 4 Unia Warszawa
2018-09-09 11:00 Escola Varsovia 5 : 0 Promnik Łaskarzew
2018-09-09 16:00 Amur Wilga 0 : 1 Legionovia II Legionowo
2018-09-09 17:00 Bug Wyszków 4 : 1 Marcovia Marki
Kolejka:   7 - 15/16 września
2018-09-15 11:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 0 Agape Białołęka Warszawa
2018-09-15 11:00 Burza Pilawa 6 : 1 Amur Wilga
2018-09-15 13:00 Sokół Serock 0 : 2 Unia Warszawa
2018-09-15 16:00 Bug Wyszków 2 : 4 Olimpia Warszawa
2018-09-15 20:00 Legionovia II Legionowo 0 : 5 Mazur Radzymin
2018-09-16 13:00 Victoria II Sulejówek 7 : 2 Dąb Wieliszew
2018-09-16 15:30 Promnik Łaskarzew 0 : 2 Marcovia Marki
2018-09-16 16:30 Mazur II Karczew 0 : 2 Escola Varsovia
Kolejka:   8 - 22/23 września
2018-09-22 10:00 Dąb Wieliszew 1 : 4 Sokół Serock
2018-09-22 11:00 Marcovia Marki 1 : 0 Mazur II Karczew
2018-09-22 11:00 Olimpia Warszawa 1 : 2 Promnik Łaskarzew
2018-09-22 13:00 Agape Białołęka Warszawa 2 : 2 Unia Warszawa
2018-09-22 16:00 Escola Varsovia 4 : 1 Victoria II Sulejówek
2018-09-22 16:00 Mazur Radzymin 4 : 1 Burza Pilawa
2018-09-23 13:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 8 : 0 Legionovia II Legionowo
2018-09-23 15:00 Amur Wilga 1 : 3 Bug Wyszków
Kolejka:   9 - 29/30 września
2018-09-29 Burza Pilawa 3 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
2018-09-29 13:00 Sokół Serock 6 : 3 Escola Varsovia
2018-09-29 16:00 Victoria II Sulejówek 1 : 0 Marcovia Marki
2018-09-29 16:00 Unia Warszawa 1 : 2 Dąb Wieliszew
2018-09-29 19:00 Legionovia II Legionowo 2 : 4 Agape Białołęka Warszawa
2018-09-30 15:00 Mazur II Karczew 1 : 1 Olimpia Warszawa
2018-09-30 16:00 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Amur Wilga
2018-09-30 19:00 Bug Wyszków 1 : 1 Mazur Radzymin
Kolejka:   10 - 6/7 października
2018-10-06 11:00 Agape Białołęka Warszawa 1 : 2 Dąb Wieliszew
2018-10-06 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 1 Victoria II Sulejówek
2018-10-06 13:00 Marcovia Marki 3 : 1 Sokół Serock
2018-10-06 14:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 3 : 1 Bug Wyszków
2018-10-06 15:30 Mazur Radzymin 2 : 1 Promnik Łaskarzew
2018-10-07 11:00 Escola Varsovia 0 : 3 Unia Warszawa
2018-10-07 13:00 Amur Wilga 0 : 1 Mazur II Karczew
2018-10-07 17:00 Legionovia II Legionowo 6 : 1 Burza Pilawa
Kolejka:   11 - 13/14 października
2018-10-13 11:00 Burza Pilawa 2 : 2 Agape Białołęka Warszawa
2018-10-13 15:30 Promnik Łaskarzew 1 : 3 Świt II Nowy Dwór Maz.
2018-10-13 15:30 Dąb Wieliszew 4 : 3 Escola Varsovia
2018-10-13 16:00 Unia Warszawa 0 : 2 Marcovia Marki
2018-10-13 18:00 Bug Wyszków 1 : 9 Legionovia II Legionowo
2018-10-14 10:00 Victoria II Sulejówek 4 : 0 Amur Wilga
2018-10-14 13:00 Sokół Serock 0 : 2 Olimpia Warszawa
2018-10-14 15:00 Mazur II Karczew 0 : 2 Mazur Radzymin
Kolejka:   12 - 20/21 października
2018-10-20 11:00 Agape Białołęka Warszawa 0 : 1 Escola Varsovia
2018-10-20 11:00 Olimpia Warszawa 3 : 1 Unia Warszawa
2018-10-20 12:00 Marcovia Marki 1 : 1 Dąb Wieliszew
2018-10-20 15:00 Mazur Radzymin 4 : 0 Victoria II Sulejówek
2018-10-20 15:00 Burza Pilawa 0 : 3 Bug Wyszków
2018-10-21 11:00 Legionovia II Legionowo 3 : 0 Promnik Łaskarzew
2018-10-21 13:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 0 Mazur II Karczew
2018-10-21 15:00 Amur Wilga 4 : 1 Sokół Serock
Kolejka:   13 - 27/28 października
2018-10-27 13:00 Sokół Serock 1 : 2 Mazur Radzymin
2018-10-27 13:30 Dąb Wieliszew 2 : 1 Olimpia Warszawa
2018-10-27 15:30 Unia Warszawa 5 : 2 Amur Wilga
2018-10-27 16:00 Victoria II Sulejówek 2 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
2018-10-27 18:00 Bug Wyszków 1 : 0 Agape Białołęka Warszawa
2018-10-28 11:00 Escola Varsovia 3 : 0 Marcovia Marki
2018-10-28 13:30 Promnik Łaskarzew 3 : 1 Burza Pilawa
2018-10-28 18:00 Mazur II Karczew 0 : 2 Legionovia II Legionowo
Kolejka:   14 - 3/4 listopada
2018-11-03 11:00 Olimpia Warszawa 1 : 5 Escola Varsovia
2018-11-03 11:00 Legionovia II Legionowo 2 : 0 Victoria II Sulejówek
2018-11-03 13:30 Mazur Radzymin 2 : 1 Unia Warszawa
2018-11-03 18:00 Bug Wyszków 4 : 1 Promnik Łaskarzew
2018-11-04 13:00 Burza Pilawa 0 : 1 Mazur II Karczew
2018-11-04 13:00 Agape Białołęka Warszawa 1 : 1 Marcovia Marki
2018-11-04 13:30 Amur Wilga 0 : 3 Dąb Wieliszew
2018-11-04 13:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 0 Sokół Serock
Kolejka:   15 - 10/11 listopada
2018-11-07 20:00 Marcovia Marki 2 : 3 Olimpia Warszawa
2018-11-10 13:00 Mazur II Karczew 0 : 3 Bug Wyszków
2018-11-10 13:00 Sokół Serock 5 : 3 Legionovia II Legionowo
2018-11-11 11:00 Unia Warszawa 1 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
2018-11-11 11:00 Escola Varsovia 13 : 0 Amur Wilga
2018-11-11 13:00 Promnik Łaskarzew 3 : 3 Agape Białołęka Warszawa
2018-11-11 13:00 Victoria II Sulejówek 7 : 0 Burza Pilawa
2018-11-11 13:00 Dąb Wieliszew 1 : 1 Mazur Radzymin
Kolejka:   16 - 17/18 listopada
2018-11-17 10:00 Sokół Serock 3 : 1 Burza Pilawa
2018-11-17 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 1 Agape Białołęka Warszawa
2018-11-17 11:00 Escola Varsovia 2 : 0 Mazur Radzymin
2018-11-17 11:00 Unia Warszawa 2 : 0 Legionovia II Legionowo
2018-11-18 12:00 Mazur II Karczew 0 : 1 Promnik Łaskarzew
2018-11-18 13:00 Marcovia Marki 3 : 0 Amur Wilga
2018-11-18 13:00 Dąb Wieliszew 3 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
2018-11-18 13:00 Victoria II Sulejówek 0 : 3 Bug Wyszków
Kolejka:   17 - 23/24 marca
2019-03-23 15:00 Mazur Radzymin 4 : 1 Marcovia Marki
2019-03-24 11:00 Legionovia II Legionowo 2 : 1 Dąb Wieliszew
2019-03-24 12:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 4 : 1 Escola Varsovia
2019-03-24 14:00 Burza Pilawa 1 : 2 Unia Warszawa
2019-03-24 15:00 Promnik Łaskarzew 3 : 2 Victoria II Sulejówek
2019-03-24 15:00 Amur Wilga 0 : 4 Olimpia Warszawa
2019-03-24 16:00 Mazur II Karczew 2 : 3 Agape Białołęka Warszawa
2019-03-24 16:00 Bug Wyszków 3 : 1 Sokół Serock
Kolejka:   18 - 30/31 marca
2019-03-30 Unia Warszawa 4 : 0 Bug Wyszków
2019-03-30 11:00 Agape Białołęka Warszawa 1 : 0 Amur Wilga
2019-03-30 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 0 Mazur Radzymin
2019-03-30 11:00 Dąb Wieliszew 1 : 1 Burza Pilawa
2019-03-30 14:30 Marcovia Marki 0 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-03-30 16:00 Sokół Serock 4 : 2 Promnik Łaskarzew
2019-03-31 14:00 Escola Varsovia 0 : 0 Legionovia II Legionowo
2019-04-03 20:00 Victoria II Sulejówek 2 : 3 Mazur II Karczew
Kolejka:   19 - 6/7 kwietnia
2019-04-06 14:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 0 : 1 Olimpia Warszawa
2019-04-07 11:00 Legionovia II Legionowo 0 : 2 Marcovia Marki
2019-04-07 12:00 Victoria II Sulejówek 2 : 1 Agape Białołęka Warszawa
2019-04-07 15:00 Promnik Łaskarzew 0 : 2 Unia Warszawa
2019-04-07 15:00 Burza Pilawa 0 : 3 Escola Varsovia
2019-04-07 16:00 Amur Wilga 1 : 4 Mazur Radzymin
2019-04-07 16:30 Mazur II Karczew 2 : 0 Sokół Serock
2019-04-07 19:00 Bug Wyszków 1 : 0 Dąb Wieliszew
Kolejka:   20 - 13/14 kwietnia
2019-04-10 17:30 Agape Białołęka Warszawa 1 : 1 Mazur Radzymin
2019-04-12 20:00 Unia Warszawa 3 : 2 Mazur II Karczew
2019-04-13 11:00 Sokół Serock 3 : 0 Victoria II Sulejówek
2019-04-13 11:00 Olimpia Warszawa 4 : 1 Legionovia II Legionowo
2019-04-13 11:00 Dąb Wieliszew 3 : 1 Promnik Łaskarzew
2019-04-13 14:30 Marcovia Marki 1 : 0 Burza Pilawa
2019-04-13 16:00 Amur Wilga 0 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-04-14 14:00 Escola Varsovia 2 : 1 Bug Wyszków
Kolejka:   21 - 20 kwietnia
2019-04-19 15:00 Mazur II Karczew 1 : 1 Dąb Wieliszew
2019-04-19 17:00 Marcovia Marki 1 : 4 Bug Wyszków
2019-04-19 18:30 Legionovia II Legionowo 2 : 0 Amur Wilga
2019-04-19 19:00 Unia Warszawa 1 : 0 Victoria II Sulejówek
2019-04-20 13:30 Sokół Serock 1 : 1 Agape Białołęka Warszawa
2019-04-20 14:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 3 : 3 Mazur Radzymin
2019-04-20 15:00 Burza Pilawa 0 : 3 Olimpia Warszawa
2019-04-20 16:00 Promnik Łaskarzew 0 : 4 Escola Varsovia
Kolejka:   22 - 27/28 kwietnia
2019-04-24 17:30 Agape Białołęka Warszawa 3 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-04-27 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 3 Bug Wyszków
2019-04-27 13:00 Amur Wilga 0 : 1 Burza Pilawa
2019-04-27 14:30 Marcovia Marki 2 : 1 Promnik Łaskarzew
2019-04-27 15:00 Mazur Radzymin 1 : 1 Legionovia II Legionowo
2019-04-27 17:00 Escola Varsovia 3 : 1 Mazur II Karczew
2019-04-27 17:00 Dąb Wieliszew 1 : 1 Victoria II Sulejówek
2019-04-28 13:00 Unia Warszawa 2 : 1 Sokół Serock
Kolejka:   23 - 4/5 maja
2019-05-01 13:00 Mazur II Karczew 2 : 0 Marcovia Marki
2019-05-04 13:30 Sokół Serock 1 : 0 Dąb Wieliszew
2019-05-04 19:00 Bug Wyszków 9 : 0 Amur Wilga
2019-05-05 11:00 Legionovia II Legionowo 5 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-05-05 12:30 Victoria II Sulejówek 0 : 1 Escola Varsovia
2019-05-05 16:00 Burza Pilawa 1 : 1 Mazur Radzymin
2019-05-05 16:00 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Olimpia Warszawa
2019-05-05 17:00 Unia Warszawa 0 : 3 Agape Białołęka Warszawa
Kolejka:   24 - 11/12 maja
2019-05-11 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 1 Mazur II Karczew
2019-05-11 11:00 Agape Białołęka Warszawa 4 : 0 Legionovia II Legionowo
2019-05-11 12:00 Marcovia Marki 4 : 1 Victoria II Sulejówek
2019-05-11 15:00 Mazur Radzymin 2 : 2 Bug Wyszków
2019-05-11 17:00 Dąb Wieliszew 1 : 1 Unia Warszawa
2019-05-12 11:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 6 : 0 Burza Pilawa
2019-05-12 11:00 Escola Varsovia 0 : 0 Sokół Serock
2019-05-12 16:00 Amur Wilga 1 : 0 Promnik Łaskarzew
Kolejka:   25 - 18/19 maja
2019-05-18 13:30 Sokół Serock 1 : 0 Marcovia Marki
2019-05-18 17:00 Dąb Wieliszew 2 : 1 Agape Białołęka Warszawa
2019-05-18 17:00 Unia Warszawa 0 : 1 Escola Varsovia
2019-05-18 19:00 Bug Wyszków 3 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-05-19 15:30 Mazur II Karczew 6 : 0 Amur Wilga
2019-05-19 16:00 Burza Pilawa 1 : 2 Legionovia II Legionowo
2019-05-19 16:00 Victoria II Sulejówek 1 : 2 Olimpia Warszawa
2019-05-19 16:00 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Mazur Radzymin
Kolejka:   26 - 22 maja
2019-05-22 15:00 Escola Varsovia 1 : 2 Dąb Wieliszew
2019-05-22 17:00 Olimpia Warszawa 3 : 1 Sokół Serock
2019-05-22 18:00 Mazur Radzymin 0 : 2 Mazur II Karczew
2019-05-22 18:00 Marcovia Marki 1 : 3 Unia Warszawa
2019-05-22 18:00 Legionovia II Legionowo 0 : 3 Bug Wyszków
2019-05-22 18:00 Amur Wilga 0 : 7 Victoria II Sulejówek
2019-05-22 18:00 Agape Białołęka Warszawa 6 : 0 Burza Pilawa
2019-05-22 19:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 1 Promnik Łaskarzew
Kolejka:   27 - 25/26 maja
2019-05-25 14:00 Sokół Serock 2 : 0 Amur Wilga
2019-05-25 18:00 Dąb Wieliszew - : - Marcovia Marki
2019-05-25 18:00 Unia Warszawa - : - Olimpia Warszawa
2019-05-25 19:00 Bug Wyszków - : - Burza Pilawa
2019-05-26 16:00 Mazur II Karczew - : - Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-05-26 16:00 Victoria II Sulejówek - : - Mazur Radzymin
2019-05-26 17:00 Promnik Łaskarzew - : - Legionovia II Legionowo
2019-05-26 17:00 Escola Varsovia - : - Agape Białołęka Warszawa
Kolejka:   28 - 1/2 czerwca
2019-06-01 11:00 Olimpia Warszawa - : - Dąb Wieliszew
2019-06-01 12:00 Świt II Nowy Dwór Maz. - : - Victoria II Sulejówek
2019-06-01 14:30 Marcovia Marki - : - Escola Varsovia
2019-06-01 17:00 Mazur Radzymin - : - Sokół Serock
2019-06-02 10:00 Agape Białołęka Warszawa - : - Bug Wyszków
2019-06-02 11:00 Legionovia II Legionowo - : - Mazur II Karczew
2019-06-02 16:00 Amur Wilga - : - Unia Warszawa
2019-06-02 17:00 Burza Pilawa - : - Promnik Łaskarzew
Kolejka:   29 - 8/9 czerwca
2019-06-08 11:00 Mazur II Karczew - : - Burza Pilawa
2019-06-08 11:00 Dąb Wieliszew - : - Amur Wilga
2019-06-08 11:00 Sokół Serock - : - Świt II Nowy Dwór Maz.
2019-06-08 11:00 Escola Varsovia - : - Olimpia Warszawa
2019-06-08 11:00 Victoria II Sulejówek - : - Legionovia II Legionowo
2019-06-08 11:00 Promnik Łaskarzew - : - Bug Wyszków
2019-06-08 11:00 Marcovia Marki - : - Agape Białołęka Warszawa
2019-06-08 11:00 Unia Warszawa - : - Mazur Radzymin
Kolejka:   30 - 15/16 czerwca
2019-06-12 20:00 Legionovia II Legionowo - : - Sokół Serock
2019-06-15 11:00 Bug Wyszków - : - Mazur II Karczew
2019-06-15 11:00 Mazur Radzymin - : - Dąb Wieliszew
2019-06-15 11:00 Olimpia Warszawa - : - Marcovia Marki
2019-06-15 11:00 Świt II Nowy Dwór Maz. - : - Unia Warszawa
2019-06-15 11:00 Burza Pilawa - : - Victoria II Sulejówek
2019-06-15 11:00 Agape Białołęka Warszawa - : - Promnik Łaskarzew
2019-06-15 11:00 Amur Wilga - : - Escola Varsovia
Kontakt z trenerem:
Damian Falkowski
tel. 516-652-033
 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.