2017-09-19 U-8 (2010) Aktualności

Dominacja Żaków z Reguta

W niedzielne przed południe nasza drużyna rozegrała kolejne spotkanie ligowe na wyjeżdzie z zespołem Rks Bór Regut który jest zdecydowanym liderem w naszej grupie, ograł najpierw zespół Józefowi (25-2) a potem drużynę Osiecka (28-0).
         Pierwsze minuty spotkania to dwie bardzo dobre okazje do zdobycia prowadzenia ale Jeremiasz Fila i Dominik Kogut mylą się minimalnie. Gospodarze z minuty na minutę zaczeli coraz śmielej budować składne akcjie i coraz częściej gościli pod bramką naszego zespołu co przyczyniło się stratą kilku bramek. Wynik do przerwy (5-0). Druga część spotkania to dominacja zespołu Reguta. Mimo tak liczych ataków ze strony gospodarzy nasz zespół bardzo mądrze się bronił. W drugiej połowie tracimy kolejne trzy bramki po błędach indywidualnych. W końcówce meczu jedynego gola dla naszego zespołu zdobywa Jakub Kostrzewa.

Bór Regut-Mazur Karczew (8-1)