2017-09-25
Mazur Karczew
Mazur II Karczew
Aktualności
W środę dwumecz pucharowy w Karczewie!
W środę w Karczewie na bocznym boisku nasze oba zespoły rozegrają mecze 1/8 Finału PP. Dwójka z Drukarzem o 16:45, a Jedynka z MKS Piaseczno. o 19:00. Do 1/8 Finału PP szczebla warszawskiego awansowało: 9 zespołów IV-ligowych, 3 z Ligi Okręgowej i 3 z Klasy A. Spośród rywali Mazura niespodziewanie z rozgrywek odpadły zespoły Mszczonowianki, Błonianki i Pogoni Grodzisk.
Wszystko prawdopodobnie wskazuje na to, że MZPN zapomniał... o IV-ligowej Perle Złotokłos, która otrzymała wolny los w poprzedniej rundzie. W 1/8 Finału nie zagra, a za to wolnym losem obdzielił Mazura Radzymin.
Drukarz dotychczas wyeliminował: IV-ligową Ożarowiankę, a MKS Piaseczno grający w LO Grom Warszawa.
1/16 FINAŁU PP WOZPN:
MAZUR II KARCZEW (LO) - Naprzód Brwinów (LO) 3:0
Escola Varsovia (LO) - MAZUR KARCZEW (IV) 1:4
Mszczowianka Mszczonów (IV) - Znicz II Pruszków (IV) 0:0,k. 1:4
Vulcan Wólka Mlądzka (A) - Pogoń Grodzisk Maz. (IV) 2:1
Wisła Jabłonna (A) - Wilga Garwolin (IV) 1:6
Grom Warszawa (LO) - MKS Piaseczno (IV) 2:5
Victoria II Sulejówek (LO) - Sparta Jazgarzew (IV) 2:3
Laura Chylice (A) - Błonianka Błonie (IV) 2:2,k. 8:7
MKS Piaseczno II (A) - KS Raszyn (LO) 2:1
Drukarz Warszawa (IV) - Ożarowianka Ożarów Maz. (IV) 6:3
KS Łomianki (IV) - Huragan Wołomin (IV) 3:4
Józefovia (LO) - Przyszłość Włochy (LO) 3:0 wo
Marcovia Marki (LO) - Hutnik Warszawa (LO) 1:0
Mazur Radzymin (A) - Bug Wyszków (IV) 3:2
Agape Białołęka (LO) - Dolcan Ząbki (IV) 0:2
PARY 1/8 FINAŁU PP WOZPN: 27.09.2017r. godz. 16.00
MAZUR II KARCZEW (LO) - DRUKARZ WARSZAWA (IV)
MKS II PIASECZNO (IV) - WILGA GARWOLIN (IV)
MAZUR KARCZEW (IV) - MKS PIASECZNO (IV)
DOLCAN ZĄBKI (IV) - SPARTA JAZGARZEW (IV)
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW (LO) - HURAGAN WOŁOMIN (IV)
VULCAN WÓLKA MLĄDZKA (A) - MARCOVIA MARKI (LO)
LAURA CHYLICE (A) ZNICZ II PRUSZKÓW (IV)
MAZUR RADZYMIN (A) - WOLNY LOS
Wszystko prawdopodobnie wskazuje na to, że MZPN zapomniał... o IV-ligowej Perle Złotokłos, która otrzymała wolny los w poprzedniej rundzie. W 1/8 Finału nie zagra, a za to wolnym losem obdzielił Mazura Radzymin.
Drukarz dotychczas wyeliminował: IV-ligową Ożarowiankę, a MKS Piaseczno grający w LO Grom Warszawa.
1/16 FINAŁU PP WOZPN:
MAZUR II KARCZEW (LO) - Naprzód Brwinów (LO) 3:0
Escola Varsovia (LO) - MAZUR KARCZEW (IV) 1:4
Mszczowianka Mszczonów (IV) - Znicz II Pruszków (IV) 0:0,k. 1:4
Vulcan Wólka Mlądzka (A) - Pogoń Grodzisk Maz. (IV) 2:1
Wisła Jabłonna (A) - Wilga Garwolin (IV) 1:6
Grom Warszawa (LO) - MKS Piaseczno (IV) 2:5
Victoria II Sulejówek (LO) - Sparta Jazgarzew (IV) 2:3
Laura Chylice (A) - Błonianka Błonie (IV) 2:2,k. 8:7
MKS Piaseczno II (A) - KS Raszyn (LO) 2:1
Drukarz Warszawa (IV) - Ożarowianka Ożarów Maz. (IV) 6:3
KS Łomianki (IV) - Huragan Wołomin (IV) 3:4
Józefovia (LO) - Przyszłość Włochy (LO) 3:0 wo
Marcovia Marki (LO) - Hutnik Warszawa (LO) 1:0
Mazur Radzymin (A) - Bug Wyszków (IV) 3:2
Agape Białołęka (LO) - Dolcan Ząbki (IV) 0:2
PARY 1/8 FINAŁU PP WOZPN: 27.09.2017r. godz. 16.00
MAZUR II KARCZEW (LO) - DRUKARZ WARSZAWA (IV)
MKS II PIASECZNO (IV) - WILGA GARWOLIN (IV)
MAZUR KARCZEW (IV) - MKS PIASECZNO (IV)
DOLCAN ZĄBKI (IV) - SPARTA JAZGARZEW (IV)
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW (LO) - HURAGAN WOŁOMIN (IV)
VULCAN WÓLKA MLĄDZKA (A) - MARCOVIA MARKI (LO)
LAURA CHYLICE (A) ZNICZ II PRUSZKÓW (IV)
MAZUR RADZYMIN (A) - WOLNY LOS