2017-09-23 U-10 (2008) Aktualności

Liga Powiatowa U-10 1.kolejka

W pierwszej kolejce ligi powiatowej zmierzyliśmy się z drużyną Espany Otwock. Niestety przegrywamy to spotkanie 3-10, ale wynik zupełnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania gdzie przez 3/4 spotkania mecz był wyrównany, a gospodarze grający bardzo prostą piłkę wykorzystywali nasze gapiostwo

W czwartej kwarcie nastąpiło zupełne rozpreżenie i Espana z kazdą minutą zwiekszała swoje prowadzenie. Na naszą porażkę złożyły się indywidualne błędy w obronie, masę niewykorzystanych sytuacji no i oczywiscie lekkki MIX  chłopcow z Espany którzy wystawili sporo starszych zawodników. Chociaż gratulacje nalezą się Espanie za skuteczność oraz  fair gre na niebezbiecznej płycie boiska.

Plusy meczu: Jaś Zakrzewski (bardzo odpowiedzialna gra w obronie i duża waleczność) oraz dwóch naszych skrzydłowych którzy napędzali akcje drużyny Mikołaj Deleżuch (nominalnie nasz bramkarz) oraz Oliwer Szepiela.