2017-10-29 Mazur II Karczew Aktualności

Dwójka zdobyła Łaskarzew!

Dwójka wygrała w Łaskarzewie 1-0 (0-0) z zespołem gospodarzy, w którym występuje Filip Trzpil. Gola na wagę 3 punktów w samej końcówce spotkania zdobył Tomasz Głogowski. Z rożnego piłkę dorzucił Mateusz Pielak.

Damian Falkowski: Po remisie i stracie punktów u siebie tydzień temu w meczu z Olimpią, mecz w Łaskarzewie był z gatunków tych o przysłowiowe " 6pkt". Mecz odbywał się w bardzo trudnych warunkach na bardzo trudnym boisku. Nie było finezyjnego grania tylko prosta piłka. Mecz do jednej bramki, w pierwszej połowie mogliśmy sobie zdecydowanie ułatwić życie niestety nie wykorzystaliśmy doskonałej sytuacji. W drugiej połowie mecz toczył się bardziej w środku boiska i w ostatnich minutach po dobrze wykonanym rzucie rożnym bramkę zdobył Tomek Głogowski. Bardzo ważna wygrana cieszy zero z tylu, cieszą pkt na wyjeździe, zostały dwie kolejki i dwa bardzo ważne mecze z rywalami w naszym zasięgu, które zadecydują o układzie tabeli na koniec rundy.

Promnik Łaskarzew 0-1 (0-0) Mazur II Karczew

89 min Glogowski as Pielak

Mazur: Rudzki (46.Głasek) - Jobda , Sobczak , Radomski , Trzepałka (50.Gędzielewski) - Głogowski Pielak - Trzaskowski , Wojciechowski, Michalik - Kamiński (75.Falkowski)