BETA
2017-11-12 U-19 (1999) Aktualności

Porażka z mistrzem Juniorów na koniec rundy

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Mazur podejmował lider swojej grupy MKS Piaseczno. Pogoda poraz kolejny nie rozpieszczała juniorów, którzy zmagali się kolejno z silnym wiatrem, deszczem i gradem na przemian. W tych trudnych warunkach to goście sprawiali lepsze wrażenie od początku spotkania. Kilka groźnych akcji zostało jednak zatrzymanych w polu karnym gospodarzy. W 12' do sytuacji bramkowej doszedł Matyja, który zamykał akcje po rzucie rożnym. Niestety nie udało się mu trafić w piłkę. Po chwili w 100% sytuacji znalazł się Brodowski, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Piaseczna. Co nie udało się Mazurowi to udało się gościom. W 26' po zamieszaniu w polu karnym i błędzie całej defesywy Mazura to Piaseczno wyszło na prowadzenie. Niestety w ostatniej minucie 1 połowy tracimy bramkę na 2:0 (bramka do szatni). Po rzucie rożnym wykonywanym przez przyjezdnych piłka trafiła na 1wszy słupek, a tam skrzydłowy Piaseczna nie miał problemu z trafieniem do bramki gospodarzy. W 68' kontaktowego gol zdobył Brodowski, po podaniu Maszewskiego, lecz na wyrównanie zabrakło zarówno czasu, jak i klarownych sytuacji.

Mazur Karczew - MKS Piaseczno 1:2 (0:2)

Bramki: Brodowski (as. Maszewski)