2018-02-05 U-13 (2005) U-13 (2006) Aktualności

Wygrana na dobry początek Młodzików

W niedzielne przedpołudnie po raz pierwszy w historii naszej drużyny rozegraliśmy spotkanie w lidze zimowej. Każdy mecz trwa 2x25 minut, gramy po 8 zawodników + bramkarz, systemem mecz-rewanż.

W inauguracyjnym spotkaniu naszym przeciwnikiem był zespół KS Ożarowianka. Od początku meczu nasi chłopcy przejęli inicjatywę, zagrali wysoko i odważnie. Po pierwszej połowie po 2 celnych strzałach Michała prowadziliśmy 2:0. Druga połowa bardziej wyrównana, w której nie padły już żadne bramki. Mieliśmy kilka okazji na podwyższenie wyniku, ale zabrakło trochę szczęścia i zimnej krwi.

Kolejne spotkanie zagramy w niedzielę 11.02 o godz. 16.00 z zespołem SEMP Ursynów.

Mazur Karczew - KS Ożarowianka 2:0

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Wielgomasz, Toure, Dąbrowski, Kamiński, Łukasik, Ciszkowski, Stefanowicz, Janiak, Przewodowski, Biedrzycki, Misior, Świerlikowski, Pałczyński

Strzelcy bramek: Michał Łukasik x2