2018-03-18 Mazur Karczew Aktualności

Jubilat i spółka zgasili Znicz!

Mecz zostanie rozegrany na sztucznym boisku. Temperatura poniżej zera.
2' - faulowany Piotrzkowicz. Bakuła z 20 metrów nad poprzeczką
7' - tym razem Gałązka z wolnego nad poprzeczką
11' - Pielak głową z 5 metra nad poprzeczką
17' - no wreszcie 1-0! Gola strzela dzisiejszy Jubilat (100 lat na 28.urodziny!) Raszka. Asysta Kamil Gałązka, który dał piłkę za plecy obrońców i Marci nie myli się w sytuacji sam na sam.
18' - korner dla Znicza. Strzał głową obok bramki Głaska.
20' - ładna akcja Mazura zakończona strzałem Mazura obok słupka.
25' - strzał Znicza, z bramki wybija Pasik.
30' - Bylak z ostego kąta obok bramki, a po chwili przegrywa z bramkarzem pojedynek sam na sam.
32' - Piotrzkowicz z 25 metrów nad poprzeczką
35' - strzał Znicza, Głasek wybija na róg
37'- gospodarze w sytuacji sam na sam strzelają obok słupka
39' - Strzał przelatuje nad poprzeczką bramki Głaska
45' - Do przerwy 1-0 dla Mazura

13:10 - start 2.połowy. Piotrzkowicza zmienia Dąbrowski
52' 2-0! dla Mazura. Po wrzutce Macieja Bakuły z rożnego, do bramki trafia Paweł Bylak.
69' 3-0! rajd Jakuba Pasika skrzydłem, dośrodkował i Raszka strzela 3 bramkę!
91' 4-0 po raz pierwszy w IV lidze Szymon Dąbrowski po samodzielnym rajdzie ustala wynik meczu!

Znicz II Pruszków-MAZUR 0-4 (0-1)
Gol: 17.Raszka (as.Gałązka), 52.Bylak (Bakuła), 69.Raszka (Pasik), 91.Dąbrowski (Celiński)

Mazur: Głasek - Bakuła (85.Staluszka), Wójcik, Maruszewski, Pasik -  Piekut - Pielak, Gałązka (75.Filipczak), Bylak (68.Celiński), Piotrzkowicz (46.Dąbrowski) - Raszka (90.Głogowski)

Za pomoc w relacji wielkie dzięki dla Kiera!